Ir draugams, ir šeimai – „Arena pizza“

Ir draugams, ir šeimai – „Arena pizza“

Picerija „Arena Pizza“ veikia jau šeštus metus. Erdvioje picerijoje galima prisėsti tiek pirmame aukšte, tiek nusileisti į rūsį. Visur įrengti patogūs minkštasuoliai, todėl užsukę galėsite pasimėgauti ne tik skaniais patiekalais, bet ir atsipūsti po sunkios darbo dienos. Įstaigoje gaminamos vienos skaniausių picų Panevėžyje – jų receptūra užpatentuota, kitur tokių neparagausite. Taip pat vietoje gaminama gira, spaudžiamos šviežios sultys, o apsnūdusiems – didelis kavos rūšių pasirinkimas.

Kiekvieną dieną siūlomi kompleksiniai dienos pietūs: galėsite paragauti sriubos bei karštojo patiekalo. Taip pat verta paragauti įvairių salotų, sriubų ar kepsnių. Savaitgaliais picerijoje mielai lankosi šeimos su vaikais, todėl užsukę su mažyliais tikrai neapsiriksite. Dideliame ekrane transliuojamos krepšinio, futbolo varžybos. Sporto aistruoliams „Arena Pizza“ – ideali susibūrimo vieta.

Picerija įsikūrusi prie judrios gatvės, šalia yra didelė nemokama automobilių parkavimo aikštelė. Pastoviems klientams taikoma lanksti nuolaidų sistema, nuolaidomis pamaloninami ir studentai.

Penktadieniais picerijoje vyksta gyvos muzikos vakarai, o sekmadieniais nuo 12 valandos rengiamos šventės vaikams. Čia patogu organizuoti konferencijas, banketus, atšvęsti gimtadienius ar kitas svarbias gyvenimo akimirkas. „Arena Pizza“ – ideali vieta šeimos šventėms. Tinklui priklausančių picerijų rasite ir kituose miestuose: Kaune, Utenoje, Kėdainiuose, Marijampolėje, Klaipėdoje bei Ukmergėje. Todėl keliaudami po Lietuvą galėsite mėgautis nuostabia pica!

Daugiau apie piceriją>>

Elena Germanovič
Nuotraukos: „Arena pizza“
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną