Ikrai ant šventinio vargstančiųjų stalo

Ikrai ant šventinio vargstančiųjų stalo

Ar norėtumėte per šv. Kalėdas valgyti ikrų? Juk Kalėdos — stebuklų metas... Italų žiniasklaida paskelbė, kad 40 kilogramų kontrabandinių ikrų, kurie buvo gabenami iš Lenkijos į Italiją, paklius į Milano valgyklas, todėl per šventes jais vaišinsis skurstantieji.

Konfiskuoto siuntinio vertė siekia 400 tūkstančių eurų. Pareigūnai ikrus saugojo šaldytuvuose, tačiau, bijodami, kad pastarieji nesugestų, nusprendė atiduoti labdarai. Ikrai lapkričio mėnesį buvo konfiskuoti iš dviejų kurjerių, kurie vežė juos iš Varšuvos ir norėjo parduoti Lombardijos prekeiviams.

Ekspertai atliko tyrimą ir nustatė, kad siuntinys yra geros kokybės ir tinkamas vartojimui, tačiau ikrų negalima ilgai saugoti. Juri Mantegazza, vienas iš siuntinį sulaikiusių policininkų, tikino, kad pareigūnai nusprendė padaryti dovaną tiems, kurie negali įsigyti ikrų. Prokuratūra pasiliko tik nedidelę siuntinio dalį, kuri reikalinga tyrimui.

Gailestingumo namų kunigo Virinio Colmegna teigimu, dauguma jo globotinių net nesupras, kas yra tie „juodi rutuliukai“ jų lėkštėse.

Elena Germanovič
Šaltinis: onet.pl
Nuotraukos: www.dailymake.co.uk, www.livenews.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną