Į kavinę su draugais, netgi tais, kurie su uodega

Į kavinę su draugais, netgi tais, kurie su uodega
Daugeliui žmonių sunku įsivaizduoti gyvenimą be augintinių. Gyvūnai suteikia draugiją, švelnumą ir apsaugą. Užsimezgus unikaliam žmonių ir gyvūnų ryšiui, gyvūnai gali tapti žaidimų draugais ir partneriais, svarbia gyvenimo dalimi.
Būtent dėl to gyvūnų mylėtojams aktualu žinoti, kur jie gali lankytis, pramogauti ir leisti laisvalaikį kartu su savo augintiniais. Gyvūnams draugiškas vietas galite rasti adresu http://www.draugiskigyvunams.lt/  – tai visai neseniai, šių metų pradžioje, startavęs VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ projektas. Čia sisteminama ir kaupiama informacija apie keturkojus įsileidžiančias kavines, barus, viešbučius ir pan. Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Druskininkai, Panevėžys, Šiauliai, Nida, Palanga – tai miestai, kuriuose rasite apie 700 draugiškų gyvūnams vietų. Iš jų – 176 kavinės/barai, 423 apgyvendinimo paslaugas teikiančios įstaigos bei keletas parduotuvių ir biurų.

Tinklapyje taip pat rasite interaktyvų žemėlapį vietų, kurios priima lankytojus su gyvūnais (žemėlapis nuolat pildomas ir tobulinamas). Na, o popierinių žemėlapių galite ieškoti kavinėse, kurias iš tolo atpažinsite iš „Draugiški gyvūnams“ lipduko, kviečiančio Jus užeiti. Pastebėję, kad jūsų su augintiniu pamėgta vieta nėra įtraukta į žemėlapį, būtinai susisiekite  su projekto koordinatoriais.

Milda Bukantytė
Nuotr.: now-here-this.timeout.com

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną