„Havana Social Club“ – naujas Vilniaus pulsas (Vilnius)

„Havana Social Club“ – naujas Vilniaus pulsas (Vilnius)

Daugiau kaip prieš mėnesį, gegužės 1 dieną, Solidarumo dieną, buvo atidarytas kubietiška nuotaika dvelkiantis „Havana Social Club“. Pirmame aukšte veikia naktinis klubas, o antrame – erdvus restoranas, taip pat yra atskira salė, skirta gyvo garso koncertams. Jau veikia ir lauko kavinė.

„Havana – tarsi prieskonis, o pagrindinė koncepcija yra „Social Club“. Norime, kad čia burtųsi įvairių visuomenių grupių atstovai, bendrautų ir kurtų. Rengsime įvairius projektus su muzikos žvaigždėmis, stengsimės suburti panašių interesų žmones: nuo šachmatų klubo narių iki iliuzionistų, nuo „Depeche Mode“ gerbėjų iki origami meno mėgėjų“, – komentuoja „Havana Social Club“ narys Rolandas.

„Interjerą kūrė patys savininkai. Viskas puikiai pavyko. Vos įžengus pro duris atrodo, jog ši įstaiga dirbo jau seniai, tik niekas apie ją nežinojo. Tai siejasi ir su įstaigos misija. Sieksime, kad pogrindinė kultūra būtų pasiekiama platesnio požiūrio visuomenės daliai. Čia koncertuos ne tik aukšto lygio atlikėjai, eksperimentuosime ir su naujais talentais – leisime jiems pasireikšti. Muzikos stiliai labai įvairūs – nuo džiazo iki elektronikos, nuo tango iki rokenrolo ir disko muzikos. Klube gros diskžokėjai, gyvo garso salėje koncertuos įvairios grupės ir atlikėjai, restorane galėsime sužaisti šaškių partiją iš romo butelio ar kubietiško cigaro“, – tęsia Rolandas.

„Esame atviri idėjoms ir pasiūlymams, todėl neapsiribosime vien tik muzikiniais renginiais, bus mokoma šokti tango ir kitų aistringų Lotynų Amerikos šokių. Startuos įvairūs projektai, teminiai vakarėliai – planuojame švęsti įžymių žmonių (tokių kaip Salvadoras Dali, Picaso, Elvis Preslis ar Fredis Merkuris), kurie įnešė naujovių, buvo savotiški revoliucionieriai, gimtadienius. Rengsime vyno degustacijas, organizuosime labdaringus renginius, kurių metu surinktos lėšos bus skirtos kilniam tikslui“.

„Havana Social Club“ visuomenę skatina kurti: „Mes pasirūpinsime organizacine, technine puse, menininkams padėsime įgyvendinti jų idėjas, suformuosime aktyvių ir turinčių ką pasakyti žmonių klubą“, – tikina Rolandas. Viena aišku, „Havana Social Club“ tikrai įneš naujų vėjų į sostinės socialinį, meno bei naktinį gyvenimą. O dabar informacija futbolo fanams – Jūsų patogumui didelis ekranas, pučiant maloniam vėjeliui lauko kavinėje galite stebėti Europos futbolo čempionato varžybas.

Daugiau apie naktinį klubą-restoraną>>

Parengė Elena Germanovič
„Havana Social club“ archyvo nuotraukos
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną