„Greitoji pagalba“ vėluojantiems – restoranas „Acappella“ (Vilnius)

„Greitoji pagalba“ vėluojantiems – restoranas „Acappella“ (Vilnius)

Jei paskutinę akimirką sugalvojote švęsti gimtadienį, jubiliejų, krikštynas ar kitą šventę vasaros sezono metu, Jūsų spontanišką sprendimą įgyvendinti padės restoranas-viešbutis „Acappella“. Jūsų laukia puiki ir didelė lauko terasa, kurioje telpa iki 70, o restorane – iki 30 žmonių.

Restorane-viešbutyje „Acappella“ patogu rengti tiek furšetus (iki 100 žmonių), tiek banketus (iki 70 žmonių). Vestuvininkų laukia ypatingas pasiūlymas: jaunieji dovanų gaus liukso kambarį, o pobūvio dalyviams nakvynei bus pritaikyta 50 proc. nuolaida. Siūloma rinktis iš 10 skirtingų, puikiai įrengtų kambarių, kuriuose svečiai aptarnaujami visą parą. Atskiras pobūvių meniu užtikrins šventės išskirtinumą – jame gausus užkandžių, karštųjų patiekalų bei desertų pasirinkimas.

Lauko terasa jau skendi gėlėse, o subtilus bei modernus restorano interjeras tiks atšvęsti kiekvienai ypatingai Jūsų gyvenimo akimirkai: dominuoja šilti, švelnūs, pasteliniai atspalviai, kurie nevargina ir leidžia atsipalaiduoti. Modernios klasikos interjerą puošia stilingos detalės, autoriniai paveikslai, augalai.

Restoranas-viešbutis „Acappella“ yra įsikūręs labai patogioje vietoje: tik 3 minutės kelio nuo Vilniaus tarptautinio oro uosto ir 7-10 minučių kelio nuo sostinės centro ar senamiesčio. Čia galima užsukti tiek dienos ar verslo pietų, tiek norint nustebinti mylima žmogų romantiška vakariene. Maistas restorane gaminamas su didele meile ir gera nuotaika. Dominuoja europietiška bei lietuviška virtuvės. Patogu ir tai, kad skaniai pavalgius naktį galima praleisti viešbutyje. Jūsų patogumui taip pat yra uždara automobilių parkavimo aikštelė.

Daugiau apie viešbutį-restoraną>>

Parengė Elena Germanovič
Restorano „Acappella“ archyvo nuotraukos
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną