„Grand pub“ kviečia skaniausių naktipiečių sostinėje (Vilnius)

„Grand pub“ kviečia skaniausių naktipiečių sostinėje (Vilnius)

Laisvalaikio centre GCW įsikūręs restoranas „Grand Pub“ vasaros naktis sostinėje leidžiančius naktinėtojus kviečia užsukti į „Opus 3“ terasą, kurioje niekada nenutyla teigiamas emocijas generuojanti lounge muzika ir visada kvepia ant grotelių šviežiai iškeptais kepsniais.

Išalkusiems vakarėlių lankytojams ir vasaros naktimis po miestą vaikštinėti mėgstantiems vilniečiams bei miesto svečiams pačiame Vilniaus centre esančioje „Opus 3“ terasoje nuo ketvirtadienio iki šeštadienio siūlomos skaniausios naktinės vaišės ir gerą nuotaiką garantuojanti muzika.

Po audringo vakarėlio užsinorėjus iškylas gamtoje primenančių kepsnių tereikia užsukti į GCW esančią terasą. Vienintelėje „Opus 3“ terasoje tris savaitgalio naktis galima skanauti gardžių ir aromatingų, pačiame sostinės centre ant grotelių apskrudusių kepsnių. Besigardžiuojant sultingais patiekalais dar maloniau gomurį nuteikia rinktinės muzikos skambesys.

Kiekvieną ketvirtadienio vakarą ne tik kepsniams, bet ir kokybiškai šokių muzikai neabejingiems vasarotojams rengiami specialūs vakarai, kurių metu išskirtines kompozicijas terasos svečiams groja tokie puikiai Lietuvoje ir už jos ribų žinomi atlikėjai, kaip Rimas Šapauskas, Kym Wild („Metal On Metal“), Richardas („Opus 3“), Domas („Deep inc“) ir daugelis kitų.

„Didelis balkonas miesto centre. Smagu matyti žmones, einančius pro šalį, ir kviesti juos vidun – toks jausmas, lyg bučiau namie“, – įspūdžiais iš vieno „Opus 3“ terasoje vykusio vakarėlio dalijosi R. Šapauskas.

Daugiau informacijos apie gardžius savaitgalius pačiame sostinės centre, Vienuolio g. 4 esančiame laisvalaikio centre GCW, ketvirtadienio vakarais specialius setus grojančius svečius ir kitas linksmybes „Opus 3 “ terasoje gali rasti puslapyje www.gcw.lt.

INFOR, ryšiai su visuomene

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną