Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Grand Pub“ bare siaučia „Protų turnyrai“ (Vilnius)

2009-11-11
Paskelbk savo straipsnį

Įvairūs protiniai žaidimai - geras ginklas kovoje su nuoboduliu šaltuoju metų laiku. Tačiau nebūtina lindėti namuose su kryžiažodžiu rankose. Lavinti savo smegenis nuo šiol galima ir mieste, kur jūs ne tik gerai praleisite laiką, bet ir gausite gerą dozę adrenalino. Sostinės centre įsikūrusiame „Grand Pub“ rengiamame „Protų turnyre“ kviečiami dalyvauti ir vilniečiai, ir sostinės svečiai.

„Kiekvieną penktadienį 19 valandą „Grand Pub“ bare organizuojas „Protų turnyras“. Tai puiki pramoga tiems, kurie vietoje nuobodžių televizijos laidų mieliau renkasi įvairius protą lavinančius žaidimus. Be to, tai gera proga ištrūkti iš namų, susipažinti su įdomiais žmonėmis ir pademonstruoti savo intelektą“, - įsitikinusi GCW laisvalaikio centro rinkodaros specialistė Audra Aleksaitė.

Pasak jos, „Protų turnyras“ rengiamas pagal anglosaksiškose šalyse ir Olandijoje išpopuliarėjusio žaidimo „Pub Quiz“ (liet. - aludės viktorina) taisykles. Dažniausiai žaidžiama komandomis nuo šešių iki aštuonių asmenų, žaidimą sudaro šeši turai, kiekviename ture - po dešimt klausimų. Komandos nariai sėdi prie vieno staliuko ir bendromis jėgomis atsakinėja į klausimus. Laimi komanda, atsakiusi į daugiausia klausimų.

„Turnyro dalyviai turės atsakinėti į pačius įvairiausius klausimus – iš geografijos, istorijos, kitų mokslo sričių. Taip pat bus užduodami klausimai apie kiną, literatūrą, įžymius žmones. Ruošiame ir garsines bei vaizdines užduotis - „Grand Pub“ lankytojams gali tekti atspėti muzikinius garsus ar pasakyti, kas vaizduojama ekrane“, - pasakojo A.Aleksaitė.

Norinčiuosius burtis į komandas
ar įregistruoti jau esamą
„Protų turnyro“ rengėjai kviečia skambinti
8 700 555 99
el.p.: restoranai@gcw.lt

„Protų turnyrai“ rengiami kiekvieną penktadienį „Grand Pub“ bare (laisvalaikio centras „GCW“, A. Vienuolio gatvė 4, II aukštas) nuo 19 valandos

Daugiau apie barą>>

„GCW“ informacija