Gordonas Ramzis: „Bakingamo rūmų virėjui net svogūnų neleisčiau kapoti“

Gordonas Ramzis: „Bakingamo rūmų virėjui net svogūnų neleisčiau kapoti“

Gordonas Ramzis (Gordon Ramsey) kišenėje žodžių tikrai neieško. Visame pasaulyje šefas žinomas ne tik kaip didžiausias keikūnas, bet ir kaip puikus virėjas, pelnęs labai daug „Michelin“ žvaigždučių (visas sudėjus, būtų net dvylika). Ramzis nesugebėjo išlaikyti savo liežuvio už dantų ir po iškilmingo apdovanojimo.

Žvaigždė-virėjas buvo pakviestas į Bakingamo rūmus atsiimti savo karališko apdovanojimo (OBE), o jį atsiėmęs pradėjo skųstis, kad jam teko ragauti karališkų užkandžių, kuriuos ruošia nevykęs Karalienės virėjas. Apie karališkuosius užkandžius Ramzis pasakojo: „Deja, tame pastate neįmanoma išsisukti neparagavus jų įprasto maisto. Užkandėlė atrodė trijų šimtų metų senumo.“

Žvaigždė skundėsi, kad jis bandė atsikratyti šykštaus užkandžio prieš prie jo prieinant Karalienei, bet, deja, to bjauraus daikto buvo neįmanoma sukramtyti: „Dėl Dievo meilės. Aš juk negalėjau tiesiog išspjauti to užkandžio ant kilimo!“.

52 metų Ramzis papasakojo savo nuoskaudas JAV pokalbių šou vedėjui Džėjui Leno (Jay Leno). Pasak jo, prasti užkandžiai sugadino visą apdovanojimų ceremoniją. Jis pridūrė: „Niekas negali sužinoti, kas yra Karalienės virėjas, bet aš jo niekada nesamdyčiau. Net svogūnų kapoti neleisčiau!“.

Skirmantė Gough
Pagal Mirror.co.uk NEWS
Nuotrauka: coventry telegraph
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną