Gigantiškas 211 metrų makaronas (įdomybės)

Gigantiškas 211 metrų makaronas (įdomybės)

Ukrainos rekordų knygos „Donbass Palace“ vertintojai restorane „La Terrazza“ užfiksavo unikalų kulinarijos pasiekimą. Virtuvės šefas Stefano Belardi pagamino patį ilgiausią makaroną, itališkai – pasta. Žodžiu pasta Italijoje vadinami bet kokie makaronų gaminiai, kurie gaminami iš kviečių miltų ir vandens.

Bendras makarono ilgis siekia net 211 metrų ir 50 centimetrų, o svoris – 18 kilogramų. Tai net 2,5 karto ilgesnis makaronas negu šią vasarą Belgijoje užregistruotas oficialus rekordas – 80 metrų ir 46 centimetrai.

Beje, pasiruošimas truko daugiau nei 3 mėnesius, bet jau pirmųjų treniruočių metu buvo aišku, jog Donecko virėjai pralenks belgus.

Gigantiškai pastai Donecko virėjai sunaudojo 200 kiaušinių, 13 kilogramų miltų, 1 litrą augalinio aliejaus ir 12 kilogramų druskos. Prie šios milžiniškos porcijos plušėjo 3 virėjai ir 8 pagalbininkai net pusantros valandos. Didžiulis gaminys bus supjaustytas į 15 centimetrų pločio dalis, kaip tradiciniai makaronai, kurios bus parduotos restorano lankytojams. 

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: http://novosti.dn.ua
Nuotraukos: www.lenta.ru
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną