Geriausio Lietuvos virėjo konkurso nugalėtojai

Geriausio Lietuvos virėjo konkurso nugalėtojai

II-ąją vietą iškovojo virtuvės šefas Evaldas Juška (restoranas „Lauro lapas“), o III-oji vieta atiteko virėjui Artūrui Tomašekičiui (laisvalaikio centras „IDW Esperanza Resort“).
Konkurse kovėsi: Tomas Meištininkas (restoranas „Siesta“); Justinas Misius (restorans „Sweet Root“); Dovilė Piliponytė, (restoranas „Sole Respublika“); Tomas Ragauskas (kulinarijos studija „Barbarisinė antis“), Viktoras Survila („Pure bar and Kitchen“), Birmingamas.

 Virėjai ringe per 3,5 valandos privalėjo pagaminti po 5 porcijas šių  patiekalų:
- laktovegetarinį užkandį, privalomai panaudojant „Bulgur“ nesmulkintas kruopas;
- mėsos karštąjį (pagrindinį) patiekalą, panaudojant jautienos nugarinę bei 2 produktus iš „Juodosios dėžės“;
- desertą, panaudojant „Dansukker“ rudąjį drėgnąjį cukrų „Farinas” ir juodąjį šokoladą.
Bent vieno patiekalo gamyboje būtinai reikėjo panaudoti iSi sifoną Gourmet Whip Plus.

Konkursinius darbus vertino tarptautinės komisijos nariai: Serge Fery (FR), Svetlana Riskova (LV), Iulia Dragut (RO), Kamil Luhn-Skibinski (AUT). Techninis teisėjas Stanislav Kizenevič (LT).

Konkurso „Gastronomijos talentai” kategorijos kulinarinis ART - 4 skirtingi 1 kąsnio užkandžiai 6 asmenims - nugalėtojos:

Aukso medalis Simonai Malinauskienei, UAB  „Mare Balticum”;
Sidabro medalis Daliai Stankevičienei, UAB  „Maxima LT”;
Bronzos medalis Janina Naraškevičienė, UAB  „Maxima LT”.

Konkurso „Gastronomijos Talentai” kategorijos vestuvinis tortas 3 a. (iki 6 kg) nugalėtojos:
Aukso medalis Raimondai Dacienei, UAB  „Maxima LT”;
Sidabro medalis Violetai Žukovskajai, UAB  „Rimi Lietuva”;
Bronzaos medalis Editai Mažintienei, UAB  „Seduja”.

Konkurso „Gastronomijos Talentai” kategorijos ART klasė, dirbiniai iš šokolado, apdovanojimai:
Aukso medalis Reginai Šemetienei, UAB  „Rūta”;
Sidabro medalis Kristinai Valskienei, UAB  „Rūta”;
Bronzos medalis Romai Labanauskienei, UAB  „Rūta”.

Lapkričio 6 d. konkurso „Jaunųjų virėjų komanda“  nugalėtojai:
I vieta - Nerijus Grublys ir Liubov Goroško, Klaipėdos turizmo mokykla;
II vieta - Aleksandras Buiko ir Tomas Versockas, Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykla;
III vieta - Anastasija Grebniova ir Greta Jurštytė, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras.

Konkurso „Jaunieji talentai” kategorijos vaikiškas tortas, tema „Kalėdų džiaugsmas“, nugalėtojos:
I vieta Edita Laukaitytė, Klaipėdos turizmo m-kla;
II vieta Simona Šarkūnaitė, Klaipėdos turizmo m-kla;
III vieta Andra Petrošienė, Klaipėdos turizmo m-kla;
III vieta Gyta Aukštuolytė, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centras.

Lapkričio 7 d. vyko konkursas „Geriausias virėjas-mokinys, turintis specialių ugdymosi poreikių“, kurio nugalėtojomis tapo:
Kauno socialinių paslaugų statybos ir verslo darbuotojų profesinio rengimo centro mokinės Irma Ramoškaitė ir Lina Skominaitė.
II-oji vieta atiteko Šiaulių profesinio rengimo centro mokinėms Laimai Zmitraitei ir Sandrai Calkutei.
III-ąją vietą iškovojo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro mokinės Iveta Čepaitė ir Arvilė Vaitiekūnaitė.
Konkurso metu per 1 val. 30 min. mokiniai privalėjo paruošti 6 porcijas vieno kąsnio sumuštinių asorti.

Gastronomijos konkursai vyko Lietuvos parodų centre „Litexpo”, tarptautinės parduotuvių, restoranų, viešbučių įrangos parodos „BaltShop.BaltHotel.BaltGastro 2014” ir BAF, Baltijos maisto ir gėrimų mugės, metu.

Nuoširdžiai dėkojame konkursų rėmėjams „Baltic Master”, „Dansukker”, „Santa Maria”, „Sangaida”, „Promo Cash&Carry”, „Jokado projektai”, „Manjana”, „Gerdva”, „Big Green Egg”, „Monilaite Thomeko”, „Audores”, „Nestle Professional” už bendradarbivimą ir visokeriopą pagalbą, konkursų viešbučiui „Neringa” bei informaciniams rėmėjam:  žurnalams „Geras skonis”, „Restoranų verslas”, „Gurmano Gidas”, portalams - meniu.lt, HoReCaGuru.lt, restoranai.lt

Daugiau informacijos: el. paštu vadybininke@lrvvk.lt, mob. +370 615 67405

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną