Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Foninė muzika kavinėms barams parduotuvėms ir kitiems komerciniams plotams

2009-06-19
Paskelbk savo straipsnį

Plėsdama legalios ir kokybiškos muzikos sklaidą „Prior Musica“ pradėjo teikti naują paslaugą. Tai foninė muzika komercinėms patalpoms - kavinėms, barams, viešbučiams, grožio salonams ar parduotuvėms.

Atstovaudami savo autorius, atlikėjus bei gausias užsienio muzikos bibliotekas, mes parenkame ir sudarome klientams priimtiniausių muzikos kūrinių rinkinius. Visuomet atsižvelgiame į tai, kad jie atitiktų užsakovo veiklos pobūdį ir būtų malonūs lankytojų ausiai.

Tiems, kurių netenkina radijo programos su nuolat pasigirstančiomis reklamomis bei „ryški“ populiarioji muzika, foninės muzikos rinkiniai - puiki išeitis. Tai muzika, pritaikyta būtent komercinei veiklai, sukurianti malonų muzikinį foną.

Daugiau informacijos - žemiau pateiktoje lentelėje.

BASIC (0 Lt metams) STANDART (500 Lt metams) PREMIUM  (2000 Lt metams)

Tiekiami muzikos žanrai:

Jazz, Lounge, Dance, Country, Pop, Latino, Relax, World music

Muzika tiekiama standartizuotai ir apima įvairius muzikos žanrus. 6-12 CD per metus. 

Tiekiami muzikos žanrai:

Jazz, Lounge, Dance, Country, Pop, Latino, Relax, World music

Užsakovas pasirenka kelis pageidaujamus muzikos žanrus ir tokiu būdu gauna daugiau poreikius atitinkančios muzikos. 12-24 CD

Tiekiami muzikos žanrai:

Jazz, Lounge, Dance, Country, Pop, Latino, Relax, World music, ir muzika pagal specifinį poreikį

Užsakovas turi galimybę užsakyti muziką pagal žanrą, sukurti reikiamą atmosferą ir nuotaiką. Muzikos kiekis  bei pateikimo būdas (CD, USB, Online)  bei atnaujinimas derinamas pagal poreikius ir galimybes.

Maloniai kviečiame visiškai nemokamai išbandyti šią paslaugą pasirinkus planą BASIC arba užsisakyti demo CD, kuriame išgirsite mūsų siūlomos muzikos pavyzdžius.
 
Pirmieji klientų atsiliepimai jau pranoko mūsų pačių lūkesčius!

* Nurodytos kainos yra be PVM.

Nedvejokite ir kreipkitės dėl demo pasiūlymo ir nemokamo plano.
Pereiti nuo vieno plano prie kito galima bet kada ir be jokių apribojimų. Į mūsų klientų poreikius mes visada atsižvelgiame ir nemokamai muziką tieksime tiek, kiek klientui to reikės. Tegu kalba muzika!

Telefonas/faksas: +370 5 2638773
El. paštas: priormusica@prior.lt

http://www.priormusica.lt/