Festivalis „Visa, kas geriausia Didžiojoje Britanijoje“

Festivalis „Visa, kas geriausia Didžiojoje Britanijoje“

Rugsėjo 7 dieną Londone, Anglijoje, prasidės kasmetinis festivalis, kurio šių metų tema – „Visa, kas geriausia Didžiojoje Britanijoje“. Renginys vyks Ridžento gatvėje – vienoje žinomiausių Londone. Joje įsikūrusios ne tik pasaulyje garsių prekės ženklų parduotuvės, bet ir restoranai, kavinės. Šventės metu didžiojoje gatvėje, kaip visuomet, bus uždarytas transporto eismas.

Populiarusis festivalis laikomas vienu mėgstamiausių Londone. Jis kasdien pritraukia daugiau nei 500 tūkst. vietos gyventojų bei turistų. Lankytojai kaskart tikisi pamatyti įvairius šalies atlikėjus, suvažiavusius iš visų Didžiosios Britanijos kampelių. Festivalio metu nuolatos groja „gyva“ muzika, vyksta senų automobilių paroda, šokiai, skanaujami tradiciniai šalies patiekalai.

Mažosios Ridžento gatvės parduotuvėlės taip pat paruošia gausybę siurprizų bei dovanėlių šventės svečiams. Apsilankiusieji vienuose garsiausių mados namų „Aquascutum“ galės paskanauti žemuogių šokolade, restoranuose ir kavinėse svečių lauks tradicinė žuvis su keptomis bulvytėmis, keptos dešrelės, patiekalai su kariu ir daugybė kitų valgių.

Pagal interneto spaudą parengė Jolanta Bagurskienė
Nuotrauka: bbc.co.uk; http://www.european-city-parks.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną