Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Feijoa vaisius parduotas už tūkstantį dolerių

2009-05-28
Paskelbk savo straipsnį

Verslininkas Mike Pero aukciono metu nusipirko egzotinį vaisių, kuris užaugo paukščio kivio formos, net už 1000 dolerių. Šis verslininkas gerai žinomas dėka hipotekos brokerių įmonės.

Naujojoje Zelandijoje, Auckland vietovėje balandžio 25 dieną, vadinama Anzac diena, viena moteris rado įdomios formos vaisių. Anzac diena – tai nacionalinė šventė, kurios metu pagerbiami kareiviai iš jungtinių Australijos ir Naujosios Zelandijos (australian and New Zeland Army Corps), kariavę I pasaulinio karo metu Turkijoje, Gallipoli pusiasalyje. Moteris teigė, jog ji buvo didžiai nustebinta, kai vaisiaus kaina pakilo nuo 12,5 dolerio iki 1000.

Feijoa vaisius auga Brazilijoje, Kolumbijoje, Urugvajuje bei Argentinoje, Australijoje bei Naujojoje Zelandijoje. Feijoa tituluojamas skaniausiu pastarosios valstybės vaisiumi – jis uždera balandžio bei gegužės mėnesį ir yra labai mėgiamas vietinių gyventojų, nors turistai jo skoniu dažniausiai nėra sužavėti.

Paprastai feijoa kilogramas kaina siekia apie 5 dolerius už kilogramą, tuo tarpu Mike Pero, nusipirko neįprastos formos vaisių už rekordinę sumą. Vyras minėjo, jog nemokėtų tūkstančio dolerių vien už vaisių – pusė iš pinigų buvo skirta labdarai, vaikų vėžio fondui. Internetinį aukcioną stebėjo 362 žiūrovai, kaina buvo keliama daugiau nei 5 tūkstančius kartų. Vaisių įsigijęs verslininkas žadėjo jį išsaugoti.

Elena Germanovič
Šaltinis: www4.stuff.co.nz; wikipedia.org
Nuotraukos: www4.stuff.co.nz
Meniu.lt informacija