Evos grakštumo paslaptys

Evos grakštumo paslaptys

Žinoma televizijos serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ aktorė Eva Longoria Parker įsitikinusi, kad išlaikyti nepriekaištingas figūros linijas gali tik balansas, ypač – mitybos.

„Gimiau Meksikoje. Rančoje, kurioje užaugau, auginome daržoves, turėjome savo vaismedžių. Tėvai neleisdavo valgyti greitojo maisto, todėl ir dabar dėl jo nealpstu. Mėgstu žuvį ir daržoves, mėsainiai ir picos manęs nevilioja. Puikiai jaučiuosi ir be jų. Nuo mažens buvau labai aktyvi, negalėjau gyventi be sporto. Aš nekankinu savęs dietomis! O kam? Labai svarbu derinti produktus“, – sako trisdešimt trijų metų Eva.

Mėgstamiausi produktai – lapinės daržovės
Ji – meksikietė, tad gamina nuolat. Valgo išties nemažai, bet pagrindinis patiekalų ingredientas – daržovės. „Labai mėgstu špinatus, Briuselio kopūstus, brokolius. Valgau išties nemažai, bet renkuosi maistą, kuris „neina į kūną“. Didelį fizinį krūvį gaunu sporto salėje, sudeginu daug kalorijų“, – teigia aktorė. Todėl kartais Eva pasilepina lėkšte spagečių su frikadelėmis. „Beje, kasdien išgeriu 3 litrus vandens. Tada raumenys nesuglemba, o iš organizmo pašalinami toksinai. Kartais reikėtų pasilaikyti dietos, bet aš niekada to nedariau. Manau, kad maitinuosi teisingai. Esu miniatiūrinė ir man tai labai patinka. Mano išvaizda man labai patinka“, – tvirtina aktorė.

Dievina meksikietišką virtuvę
„Nors po kelionės į Prancūziją pamėgau prancūzų virtuvę, visgi visada liksiu ištikima savo gimtajai – meksikiečių. Enčilada, tortilija, takos... Kad mėgstamuose patiekaluose nebūtų daug riebalų, įvairių padažų su sūriu, gaminu namuose pagal savo sukurtus receptus. Vienas tokių – tortilijų sriuba su šviežiomis daržovėmis. Ne keptas, o virtas maistas – puikus būdas pasisotinti, nepersivalgyti ir neviršyti kalorijų kiekio.“

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: http://www.mycharm.ru
Nuotraukos: www.flickr.com; http://dyli.org; http://img2.timeinc.net
(antroje nuotraukoje Eva kartu su vyru Tony Parker, trečioje - su serialo kolegėmis)
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną