Europos viešbučių ir turizmo mokyklų asociacijos profesinio meistriškumo konkurse nugalėjo lietuvė

Europos viešbučių ir turizmo mokyklų asociacijos profesinio meistriškumo konkurse nugalėjo lietuvė

Europos viešbučių ir turizmo mokyklų asociacija kasmet organizuoja mokinių profesinio meistriškumo konkursą. Šių metų spalio 14-19 d. Estijoje vykusiame konkurse Lietuvai atstovavo Šiaulių profesinio rengimo centro mokinė Auksė Aleknaitė ir Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos mokinys Rimas Račius. Drauge su 330 mokinių iš 32 Europos šalių Auksė rungėsi viešbučių kambarių aptarnavimo kategorijoje, Rimas jėgas išbandė virėjų konkurse.

Renginyje puikiai sekėsi poroje su Šveicarijos atstovu dirbusiai Auksei Aleknaitei, kuri tapo konkurso nugalėtoja ir apdovanota pagrindiniu konkurso prizu – aukso medaliu. Auksei plojo 700 renginio dalyvių.

Konkurso dienomis vyko Europos viešbučių ir turizmo mokyklų asociacijos generalinė asamblėja, kurios darbe dalyvavo Šiaulių profesinio rengimo centro direktorius Saulius Dargužas ir Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos direktorė Birutė Stasiūnienė.

2009 m. Europos viešbučių ir turizmo mokyklų asociacijos organizuojamas mokinių profesinio meistriškumo konkursas vyks Kroatijoje.

LVRA informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną