„Ekstazė“ – nauja žvaigždė sostinės naktinio gyvenimo padangėje (Vilnius)

„Ekstazė“ – nauja žvaigždė sostinės naktinio gyvenimo padangėje (Vilnius)

Prieš daugiau nei mėnesį duris smalsiems lankytojams atvėręs naujas naktinis kokteilių klubas „Ekstazė“, esantis Jakšto g. 9, intriguoja ne tik pavadinimu. Kalbiname klubo savininkus Rūtą Kavaliauskaitę-Arakėlian bei Oganes Arakėlian.

Žinoma, viskas prasidėjo nuo pavadinimo: „Norėjome įkurti „chill-out“ stiliaus klubą, juk žmogus, atėjęs į naktinį klubą, nori atsipalaiduoti, jausti malonumą, todėl ir pavadinome klubą „Ekstaze“. Ieškojome vietos miesto centre, kuri dvelktų jaukumu. Kai pamatėme šias patalpas, iš karto supratome, kad ši vieta kaip tik mums. Patalpos buvo labai apleistos, todėl reikėjo įdėti nemažai pastangų, kad vieta atgytų. Patys kūrėme interjerą ir derinome jį prie pavadinimo. Klube dominuoja juoda ir raudona spalvos, simbolizuojančios aistrą, sienos dekoruotos erotinės tematikos paveikslais. Minkštasuoliai pagaminti pagal užsakymą – niekur nerasite kieto krėslo ar kėdės. Ant kai kurių sofų gali susėsti net iki 20 žmonių. Jos išdėstytos taip, kad būtų galima ne tik prisėsti, bet ir prigulti. Klube – virš 100 sėdimų vietų, kurios padalintos į mažas erdves. Taip sudaromas VIP erdvių įspūdis. Prabangos suteikia Swarovski kristalais puoštos užuolaidos. Norintys intymumo gali apsilankyti privačiame kambaryje. Tai raudonas kambarys arkinėmis lubomis, jo vidury – striptizo stulpas, o gale – didelė dvigulė juodos spalvos lova, papuošta baldakimu. Kaip bebūtų keista, ji labai populiari. Klube išties jauku – arkinės lubos, lengva prietema ir, žinoma, gera muzika. Nors turime net keletą striptizo stulpų, jie skirti lankytojų pramogai. Žinoma, klube kartais striptizą šoka ir profesionalios šokėjos“ – pasakoja pora.

Klube apstu mažų erdvių, kur galima jaukiai pasislėpti. Neseniai įrengta lounge stiliaus didžėjaus pakyla – blizganti, sidabrinė, ypač pagyvinanti šokių aikštelę vakarėlių metu. Prie didžėjaus pulto dažniausiai stovi lietuviai, kurie pasirūpina ne tik muzika, bet vaizdu. Ateityje bus kviečiami ir svečiai iš užsienio. Muzikos stiliai priklauso nuo renginio temos: nuo lengvo roko, R&B iki minimal techno... Renginiai vyksta ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais. Kitomis dienomis ir vakarais klubą galima išsinuomoti privatiems vakarėliams. Taip pat ruošiami bernvakariai bei mergvakariai. Klube taikomas griežtas „face control“ – orientuojamasi į stilingą publiką.

Bare dirba du patyrę, profesionalūs barmenai, klientui siūlantys viską, kas geriausia. Jie sugeba uždegti publiką – ruošdami kokteilius, susirinkusius džiugina „flayringo“ elementais. Taip pat rengiami degančių kokteilių aukcionai, skelbiamos „happy hours“, kurių metu kokteiliais galima mėgautis už specialią kainą. Kokteilių pasirinkimas tikrai platus – jų siūloma virš 150. Jie klientų patogumui suskirstyti į smulkesnes grupes. Jei bus sunku išsirinkti, barmenas visuomet pasiūlys tai, ko dar neragavote. Kokteilių kainos svyruoja nuo 10 iki 50 Lt. Pastoviems klientams dovanojamos nuolaidų kortelės. Dažnai rengiamos įvairios akcijos, pavyzdžiui, du kokteiliai siūlomi už vieno kainą, taip pat organizuojami tam tikrų gėrimų ar kokteilių vakarėliai.

Įdomu ir tai, kad visą klubą galima apeiti ratu – tai didžiulis šių erdvių privalumas ir išskirtinumas. Toks klubas – vienintelis sostinėje, todėl ateityje planuojama rengti mados renginius, įvairius pristatymus.

Daugiau apie klubą>>

Elena Germanovič
Nuotraukos: „Ekstazės“ archyvo
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną