Duris atvėrė madingiausia vieta Kaune kokteilių baras „Barcode“ (Kaunas)

Duris atvėrė madingiausia vieta Kaune kokteilių baras „Barcode“ (Kaunas)

Penktadienį duris atvėrė viena stilingiausių vietų Kaune - kokteilių baras „Barcode“. Beveik metus atidarymui ruošęsi baro savininkai Julius Paškevičius ir Viktoras Rybalko stebėdami atidarymo renginyje šėlstančius svečius iš visos Lietuvos, džiaugėsi, kad gerų vakarėlių kodą iššifruoti pavyko.

„Barcode” kuriama nuotaika skatina susipažinti, bendrauti, įsilieti į naktinį šurmulį. „Barcode“ vakarėliai tiems, kurie nori atsipalaiduoti draugų kompanijoje, draugų, kuriuos, galbūt, sutiks tik šį vakarą“, - atidarymo metu sakė naujojo baro savininkai Julius Paškevičius ir Viktoras Rybalko.

Į „Barcode“ atidarymo renginį suplūdo būrys kokteilius dievinančių žvaigždžių. Daugumą jų nenustygo vietoje ir savo jėgas nusprendė išbandyti už baro. Prie profesionalių barmenų komandos prisijungė ir įmantriais kokteiliais svečius vaišino Egidijus Sipavičius, šokių eurovizijos nugalėtojai Gabrielė Valiukaitė ir Gintaras Svistunavičius bei kito vakaro svečiai. Naujajame bare vienam vakarui savo studiją įkūrė ir dailininkas Vladas Mackevičiaus. Ne paslaptis, kad šio menininko paveikslais grožisi nemažai pasaulinio lygio šou biznio atstovų, tokių kaip Joe Cocker, Vaya Con Dios, Roisin Murphy (Moloko), Filip Kirkorov, Ennio Morricone ir kiti. Dabar jo darbu džiaugsis ir „Barcode“ loterijoje laimėjusi Inga Kirklienė.

„Kiekvienas svečias naujuose mūsų namuose turi jaustis savas”, - sako baro savininkai, kurie patys čia leis visus savaitgalio vakarus. Tačiau į draugiškiausio Kauno baro vardą pretenduojantys „Barcode“ atstovai išduoda, kad „face control“ visgi bus.

„Kuo originalesni svečiai – tuo puikiau. Tačiau siekdami sukurti kuo jaukesnę aplinką mūsų pastoviems svečiams, turėsime stebėti, kad į „Barcode“ patektų žmonės, kurie jausis čia kaip namuose“, - sakė savininkus nuo pat baro idėjos atsiradimo konsultavęs „Horeca group“ atstovas Tadas Žukauskas.

Kokteilių mėgėjų traukos centras „Barcode”, įsikūręs Laikinosios sostinės centre, netoli Kauno Soboro, Gedimino g. 30/23. Kokybiško laisvalaikio mėgėjų naujasis baras lauks kiekvieną ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį nuo 20-os valandos iki pat ankstaus ryto. Beje, įėjimas į kokteilių barą bus nemokamas.

Naujojo baro interjere dominuoja brūkšniniai kodai („barcode“), ir kontrastingos raudona-juoda-balta spalvos. Ši spalvų gama bus išlaikyta ir „Barcode“ darbuotojų aprangoje. Beje profesionalių barmenų komanda, žada gaminti ne tik meniu esančius kokteilius, bet ir kokteilius pagal svečių norus bei fantaziją.

Klubo informacija
Nuotraukos: klubo bei Meniu.lt

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną