Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Drakono liepsna“ kviečia ragauti naujų vynų (Vilnius)

2010-04-09
Paskelbk savo straipsnį
Kinų virtuvės restoranai „Drakono liepsna“ įsikūrę sostinėje, Jakšto g. 7 ir Gedimino pr. 50/Rotundo g. 2 siūlo mėgautis ne tik tolimo krašto virtuvės patiekalais, bet ir gomurį pamaloninti naujais vynais. Pastarųjų rasite net 52 pavadinimus.

Šiuolaikinis interjeras ir geras aptarnavimas

„Drakono liepsnos“ restoranai išsiskiria šiuolaikišku interjeru, kuriame dera modernumas bei išlaikomos tradicijos: apsidairę rasite ne vieną, Kiniją primenantį simbolį. Jakšto gatvėje esančiame restorane vienoje iš salių įrengti akvariumai, todėl pietaudami ar vakarieniaudami svečiai gali atsipalaiduoti ir mėgautis ramybe. Pasak šeimininkų, į „Drakono liepsną“ svečiai sugrįžta dėl patrauklių kainų, skanaus maisto ir kokybiško aptarnavimo.

Nauji vynai už ypač patrauklią kainą

„Drakono liepsna“ nusprendė atnaujinti vynų asortimentą. Nuo šiol jų rasite net 52 pavadinimų. Pilstomi 5 balti, 5 raudoni ir 1 rausvas, o sušilti siūloma su karšto vyno taure. Vyno buteliuose pasirinkimas didesnis. „Drakono liepsnos“ restoranuose rasite prancūziškų, ispaniškų, itališkų, vokiškų, gruziniškų bei vynų iš Moldovos. Taip pat galite paragauti Naujojo pasaulio vynų iš Čilės, Argentinos, JAV, Australijos ir PAR.

Baltasis sausas prancūziškas Robert Skalli Sauvignon Blanc Reserve Vin de Pays d‘Oc vynas pasižymi ypatingu gaivumu. Atsiskleidžia įspūdingi rabarbarų, gervuogių, ananasų aromatai. Šis malonaus skonio vynas turi mineralų ir citrinos užuominų. Dera prie žuvies ir jūros gėrybių patiekalų. Butelio kaina - 39 Lt.

Ispaniškas raudonasis sausas Torres Ibericos Crianza Tempranillo Rioja DOC 2006 vynas pasižymi vyšnių, mėlynių ir vanilės aromatais. Ragaujant juntamas miško uogų gaidos. Per 2009 metų „Vyno dienas“ pelnė sidabro medalį. Butelio kaina: 45 Lt.

Argentinietiškas raudonasis sausas Concha Y Toro Casillero del Diablo Carmenere 2007 vyne atsiskleidžia rūkytų slyvų, kavos, vanilės, prieskonių ir šokolado aromatai. Tuo tarpu ragaujant juntami prieskoniai su gervuogių bei slyvų natomis. Butelio kaina - 46 Lt.

Kainos labai palankios, vyno taurė kainuoja nuo 5 iki 8 Lt, tuo tarpu vyno buteliuose kainos svyruoja nuo 19 iki 45 Lt. Galite nusipirkti vyną ir išsinešimui.

Patyrę virėjai valgius ruošia labai greitai

Valgiaraštyje gausu tradicinių kinų virtuvės valgių: salotų, sriubų, karštųjų patiekalų ir desertų. Patiekalai paruošiami labai greitai, nes virtuvėje sukasi patyrę virėjai iš tolimo krašto. Vertėtų paminėti, kad čia rasite ir avienos bei varlių, jūros gėrybių patiekalų, todėl nepraeiti pro šalį verta ir gurmanams.

Pobūviai, furšetai...

Šeimininkai primena, kad Jakšto ir Gedimino pr. veikiančiuose restoranuose galite švęsti privačias ar įmonės šventes iki 60 svečių.

Daugiau apie restoranus>>

Elena Germanovič
Nuotraukos: „Drakono liepsnos“ archyvo ir Corbis.com
Meniu.lt informacija
2010 04 09