Dieną – paprasta kavinė, vakare – prabangus restoranas (svetur)

Dieną – paprasta kavinė, vakare – prabangus restoranas (svetur)

Kas gali būti romantiškiau už vakarienę žvakių šviesoje, ant jūros kranto įrengtame restorane, kuriame, artėjant nakčiai, įprastus mėsainius keičia šampanas ir gurmaniški patiekalai?

Kornvalyje (Cornwall), Didžiojoje Britanijoje veikia kavinė-restoranas „Lusty Glaze“ dieną yra paprasčiausia paplūdimio kavinukė, atostogaujantiesiems siūlanti greitąjį maistą, o temstant, tarsi stebuklingos lazdelės paliesta, virsta prabangiu restoranu. Tai ideali vieta ieškantiems kažko ypatingo. Išsimaudę vos už kelių žingsnių banguojančiame Atlanto vandenyne, skubėkite užsiimti vietas ant suoliukų, išdėstytų ant smėlio, ir laukite, kol padavėjas įpils atšaldyto vyno.

Virtuvės šefas Nikas Chodžė (Nick Hodges) svečiams siūlo specialų valgiaraštį, kuriame dominuoja Viduržemio jūros patiekalai. Vakarieniaudami įsimylėjėliai gali ne tik mėgautis gardžiu anties patiekalu, bet ir grožėtis saulėlydžiu. Tie, kurie išsiilgę romantikos ar nori susituokti, geresnės vietos už „Lusty Glaze“ tikrai neras.

Niekas nė nepagalvotų, jog dieną čia verda aktyvus gyvenimas: turistai mokomi plaukioti banglentėmis, nardyti, kopti į uolas ir kt. „Lusty Glaze“ – pramogų centras, aktyviems, nuotykių ištroškusiems, romantikams ir išalkusiems.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: nilsen.ru
Nuotraukos: http://www.lustyrestaurant.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną