Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Didžiausias alaus SPA pasaulyje - Čekijoje

2009-11-02
Paskelbk savo straipsnį

Šeimininėje alaus darykloje Chodovar, Chodova Plana vietovėje (apie 9 km nuo Marianski Lazni kurorto) rasime greičiausiai didžiausią alaus SPA pasaulyje. Sviečių laukia atpalaiduojanti karšta vonia, gydomasis mineralinis vanduo, išskirtingas maudymosi tamsus alus ir atnaujininančios alaus mielės su septynių rūšių gydomosiomis žolelėmis. Būtinai reikia aplankyti ir pačią alaus daryklą, kur alus daromas tradiciniais metodais. Norint pailsėti alaus SPA, rezervaciją reikėtų padaryti prieš kelis mėnesius.

Chodova Plana vietovėje šeimininė alaus darykla buvo pastatyta virš senovinių rūsių, kurie buvo iškalti granitinėje uoloje. Seniausias rašytinis šaltinis, minintis daryklą yra nuo 1573 m. Seniausi išlikusieji dokumentai, informuojantys apie gaminamo alaus kiekius yra iš 1634 m. Tada buvo pagaminta 1920 kibirų alaus, kas dabar būtų 1173 hl. XIV a. senoviniai rūsiai yra naudojami iki šiol.

Vietinis restoranas siūlo nuostabią tradicinę virtuvę. Alaus daryklos sode vyksta kasmetinė tradicinė alaus šventė bei alaus statinių ridenimo Europos čempionatas.

Daugiau informacijos>>

Čekijos turizmo centro informacija