Dėl grubių pažeidimų laikinai sustabdyta „Pamario paukštyno“ veikla

Dėl grubių pažeidimų laikinai sustabdyta „Pamario paukštyno“ veikla

Dėl grubių pažeidimų laikinai sustabdyta „Pamario paukštyno“ veikla. Šis sprendimas priimtas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriams atlikus pakartotinį ŽŪKB „Pamario paukštyno“ patikrinimą, kurio metu nustatyta, kad įmonė nevykdė nurodymų, nepašalino pirmojo patikrinimo metu aptiktų trūkumų ir nesiėmė būtinų priemonių tvarkomo maisto saugai užtikrinti.

Šių metų spalio 1 d. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, atlikusi pirminį patikrinimą „Pamario paukštyno“ paukštienos perdirbimo įmonėje, nustatė, kad bendrovė užsiėmė neteisėta veikla: neturėdama veterinarinio patvirtinimo šaltajam sandėliavimui, vykdė prekybą atšaldytais paukštienos (vištienos ir kalakutienos) produktais iš Lenkijos.

Patikrinimo metu taip pat buvo nustatytas higienos reikalavimų neatitikimas gamybinėse patalpose. Paukštiena buvo laikoma netinkamomis temperatūros režimo sąlygomis, nebuvo užtikrinta produktų apsauga nuo kryžminio užteršimo, pažeisti laikymo, ženklinimo ir atsekamumo reikalavimai.

Pirminio patikrinimo metu nustačius išvardintus pažeidimus, bendrovės „Pamario paukštynas“ atsakingiems asmenims buvo skirta 2000 litų bauda, sustabdyta šaltųjų sandėlių veikla ir sudarytas trūkumų šalinimo planas.

Įmonės veikla bus atnaujinta tik pašalinus visus tikrinimo metu rastus trūkumus.

VMVT informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną