„Culinary World Cup“ konkurse medalius iškovojo ir lietuviai

„Culinary World Cup“ konkurse medalius iškovojo ir lietuviai

Liuksemburge vakar baigėsi Pasaulio kulinarinės taurės konkursas „Culinary World Cup“, kuris vyko parodos „Expogast 2010“ metu.

Nacionalinėje komandoje „Gintarinis aljansas“ mūsų šalį atstovavo penki virėjai: Aldona Gečienė, Rūta Šiušienė, Vytautas Samavičius, Honorata Lyndo ir Natalija Krasauskienė. Ši komanda regioninių komandų konkurse iškovojo sidabro medalį.

Inividualiose rungtyse dalyvavo dar keturi lietuviai: šiemet „Lietuvos geriausio virėjo 2010” titulą laimėjęs Deivydas Praspaliauskas, taip pat jau puikiai žinomi LRVVKA nariai Darius Dobrovolskas, Halina Višnevskaja bei Liucija Makovska. Sidabro medalius individualiose rungtyse laimėjo Darius Dabrovolskas ir Liucija Makovska, bronzos – Halina Višnevskaja, o Deivydas Praspaliauskas buvo apdovanotas diplomu.

Sveikiname lietuvius, garsinančius Lietuvą prestižiniuose tarptautiniuose konkursuose.

Primename, kad šiame, kaip ir kituose tarptautiniuose konkursuose, medaliai ir apdovanojimai skiriami skaičiuojant surinktų balų skaičių. Iš 100 galimų balų surinkus 99-90 balų skiriamas aukso medalis, surinkus 89-80 balų – sidabro medalis, už 79-70 – bronzos, už 69-50 balų – diplomas.

Lietuvių patiekalai – nuotraukų galerijoje >>    

Daugiau nuotraukų iš renginio >>  

Meniu.lt informacija
Gedimino Karbauskio nuotraukos

Youtube.com vaizdo įrašas


Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną