„Cosmic bowling“ – šonkauliukų mėgėjų dienos (Vilnius)

 „Cosmic bowling“ – šonkauliukų mėgėjų dienos (Vilnius)

Atėjus pavasariui namie nustygti vis sunkiau? Vilniuje, Vytenio g. 6/23, įsikūręs amerikietiškų kėglių centras „Cosmic bowling“ kviečia apsilankyti ir puikiai praleisti laiką azartiškai ridenant boulingo kamuolius. Kad žaidžiant nepritrūktų energijos, antradieniais ir trečiadieniais boulingo centre skelbiamos šonkauliukų dienos – kiekvienas, susimokėjęs 27 Lt, galės jų valgyti tiek, kiek širdis geidžia. Pirmadieniais klube ypatingos privilegijos teikiamos studijuojančiam jaunimui.

Pirmadienis – studentų diena
Studentai, sugebantys suderinti mokslus ir gerą kompaniją bei mėgstantys leisti laiką aktyviai, „Cosmic bowling“ laukiami visomis savaitės dienomis, tačiau tik pirmadieniais kiekvienam, kišenėje turinčiam studento pažymėjimą, bus pasiūlytos ypač geros nuolaidos. Pirmadieniais žaidžiantiems boulingą suteikiama 33 proc. nuolaida, o pasirinkę žaisti biliardą, gaus 30 proc. nuolaidą. Žaisdami išalkote ar bendrabutyje prie viryklės neprasibrovėte? Pirmadieniais „Cosmic bowling“ centre kiekvienam studentui picos parduodamos už pusę kainos. Alui taikoma net 25 proc. nuolaida.

Mažos ir didelės kompanijos galės jaukiai įsitaisyti prie erdvių stalų bei puikiai pasilinksminti prie boulingo takų. Jau devintus metus veikiantis ir nuolat atsinaujinantis amerikietiškų kėglių centras „Cosmic bowling“ įrengtas taip, kad jame tilptų kuo didesnės kompanijos ir kad jos viena šalia kitos jaustųsi nevaržomai ir komfortiškai.

Šonkauliukų valgymas – it ritualas
Gardūs, traškūs, su garnyru patiekiami šonkauliukai siūlomi ketinantiems ne tik žaisti, bet ir pasistiprinti. Kiekvienas lankytojas, susimokėjęs 27 litus, galės valgyti šonkauliukų tiek, kiek panorės. Šonkauliukai akcijai pasirinkti dėl jų valgymo smagumo – puikiai tinka užkandžiauti būnant su draugais ar žaidžiant boulingą. Akcija galioja šonkauliukus užsisakius tik visiems prie stalo esantiems lankytojams.

Mėsos nevalgantys ar pageidaujantys ko nors neįprasto, galės rinktis iš neseniai atnaujinto „Cosmic bowling“ kavinės valgiaraščio. Jis patenkins įvairiausią lankytojų skonį. Vaikams siūlomas atskiras meniu, vietoje kepamos picos. Žaidžiantiems prie takelių padavėjos visada pasiūlys puikiai lankytojų vertinamus rinkinius prie vyno ar alaus.

Prasideda pavasarinis turnyras
Neseniai kėglių centre pasibaigusį daug gerų emocijų ir azarto sukėlusį Utenos turnyrą keičia pavasarinis turnyras. Šiame turnyre kviečiami dalyvauti visi, kuriems įdomus aktyvus poilsis. Tereikia užregistruoti trijų žaidėjų komandą.

Turnyras patrauklus tuo, kad žaidėjai nebus įpareigoti lankytis kėglių centre konkrečiu laiku. Visą gegužę kiekviena komanda galės žaisti jai patogiomis dienomis ir visai komandai parankiu laiku. Tiesa, kėglių centro „Cosmic bowling“ administracija siūlo rinktis pirmadieniais ir trečiadieniais – taip galėsite pamatyti ir pabendrauti su kitais žaidėjais, pajusite konkurencijos ir azarto skonį.

Gegužę „Cosmic bowling“ vyks pavasarinis boulingo turnyras – dalyvauti norinčios komandos kviečiamos registruotis.

Elena Nikonovaitė
„Cosmic bowling“ archyvo nuotr.
„Laisvalaikio“ informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną