Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Čekijoje muzikiniame festivalyje gros daržovių orkestras (įdomybės)

2009-06-28
Paskelbk savo straipsnį

Orkestro muzikantai gros instrumentais pilnai pagamintus iš daržovių: trimitai iš paprikų, kanklės – iš svogūnų, fleitos – iš morkų.

Čekijoje liepos 4-5 dienomis vyks muzikinis festivalis Litoměřický Kořen (Litomeržinio šaknis), kuriame pasirodys vienintelis pasaulyjs daržovių orkestras „Vienna Vegetable Orchestra“. Unikalus orkestras savo pasirodymą surengs liepos 5 tąją. Programoje – tik jų kompozicijos. Pasibaigus koncertui muzikantai tradiciškai savo instrumentus suvalgys – virėjas tiesiog ant scenos iš jų pagamins sriubą bei vaišins visus žiurovus.

Festivalyje dalyvaus ir kiti, ne mažiau įdomesni atlikėjai bei kolektyvai iš skirtingų šalių. Žiūrovai galės išgirsti unikalaus tembro balsų, išvysti čigoniškas kapelas bei kitus pasirodymus. Renginys vyks sename Litomeržico (Litomerzhitse) mieste, įsikūrusiame Labos (Laby) ir Ohri (Ohří) upių apsupty, nutolusiame apytiksliai 72 kilometrus nuo Prahos.

Raminta Skripkaitė
Šaltiniai: travel.ru; www.modryznebe.cz
Nuotraukos: www.modryznebe.cz; gemueserochester.org
Video>>
Meniu.lt informacija