„Buon Giorno“ kviečia paskanauti Mozzarella di Bufala Campana (Kaunas)

„Buon Giorno“ kviečia paskanauti Mozzarella di Bufala Campana (Kaunas)

Mozzarella di Bufala Campana!

Minkšta, balta, drėgna, apvali... Ji gyvena trumpai tarsi drugelis, bet ji tikra legenda, pagaminta Kampanijos regione iš buivolių pieno.

Mozzarella di Bufala Campana ne balta, o porceliano atspalvio, aptraukta tampria, žvilgančia lyg šilkas odele, dvelkia viduramžiais, tradicijomis ir rankų darbu. Ji, puiki, mielieji, ir atrieda ant Jūsų stalo lyg Velykinis kiaušinis...

Labai stengiausi suspėti iki visų laukiamų švenčių ir štai ji jau atkeliavo pas mus ! Šį kartą galiu Jus pradžiuginti ypatinga kaina Draugams ! Paskubėkite! Nes visa tai tik iki balandžio 28 dienos, kai porcelianinis drugelis vėl išskris ilgam...

Na, o, savaitgalį (nuo penktadienio) darysime eksperimentą – „Buon Giorno“ krautuvėlėje, tavernoje bei tratorijoje rasite ir šviežių pomidorų su baziliku, – juk tai neatsiejama puotos trijulė!

Noriu, priminti, kad „Buon Giorno“ tavernoje ir tratorijoje visi patiekalai, kurių sudėtyje yra Mozzarella sūris , bus gaminami, išskirtinai, tik su Mozzarella di Bufala Campana, ir to nerasite niekur kitur Lietuvoje !

Jaukaus, šiek tiek šurmulingo, bet labai spalvingo ir šviesaus Jums Šv. Velykų laukimo! Skanių Jums pavasarinių emocijų su Mozzarella di Bufala Campana!


Nuoširdžiai,
Jūsų BUONGIORNETA

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną