Britų futbolininkai laikosi dietos (įdomybės)

Britų futbolininkai laikosi dietos (įdomybės)

Nuo šiol britų futbolo sirgaliai galės erzinti savo sporto žvaigždes: Anglijos rinktinės vyriausiojo trenerio pareigas einantis italas Fabio Capello uždraudė futbolininkams valgyti keptą maistą. Jo manymu, keptos bulvytės, o taip pat britų pamėgtas kečupas kenkia gerai sportinei formai.

Treneris gana griežtas – disciplina ir dieta nuo šiol taps naujais Anglijos rinktinės reprezentavimo elementais. Fabio yra antras užsienietis, kuris treniruoja Anglijos futbolo rinktinės komandą. Šias pareigas jis eina nuo šių metų sausio mėnesio. Italijos futbolo reprezentavimo auklėtinis padarė gana įspūdingą karjerą – dirbo Milano, Madrido, Romos bei Juventus klubuose ir dažniausiai vesdavo juos į pergalę: jo treniruotos komandos futbolo varžybų pirmenybėse laimėjo 6 iš 17 sezonų.

Pasak trenerio, netinkami mitybos įpročiai bei prastas pasiruošimas buvo viena iš nesėkmės priežasčių, dėl kurių rinktinė pralaimėjo Europos 2008 čempionate: „Futbolininkams pateikiau argumentus, dėl ko vertėtų geriau vadovautis Viduržemio jūros regiono virtuvės principais, o ne kimšti bulvytes bei kečupą. Taip pat labai svarbi yra disciplina – per kiekvieną treniruotę nustačiau taisykles, pradedant nuo pusryčių valgymo, baigiant mobiliojo telefono naudojimusi“, – teigė Fabio. Treneris taip pat pabrėžė, jog profesionalumas reprezentuojant Angliją turi būti adekvatus „Premier League“ klubų reikalavimams.

Kol kas pasauliniame futbolo čempionate Anglijos rinktinei sekasi puikiai. Laimėtos ne vienerios varžybos. „Esu pasiryžęs padaryti viską, kad Anglijos futbolo rinktinė vėl grąžintų prarastas pozicijas ir pakartotinai užsitarnautų futbolo mokytojos statusą“, – užbaigė Fabio Capello. 

Elena Germanovič
Šaltinis: onet.pl
Nuotraukos: soccerlens.com; njmg.typepad.com
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną