Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Britai – mėgsta ne tik skųstis...

2009-11-11
Paskelbk savo straipsnį

Įvairių agentūrų atliktose apklausose, britai įvardijami kaip blogiausiai besielgiantys turistai. Jie labai mėgsta skųstis – dažnai be pagrindo: alkoholis per stiprus, saulė per kaitri ir ledai per šalti – britų ekscentriškumui ribų nėra...

Vieni britai, atostogavę kurorte pasiskundė, jog vaikams suorganizuotos per geros pramogos, mat jų atžalos nebenori praleisti laiko su tėvais. Kita pora skundėsi, kad Portugalijos saulė per kaitri. Ką gi, čia net komentuoti nereikia, net ir gulėdami ant šezlongo, britai gali pasiskųsti – kokteilis per stiprus!

Kitas įdomus faktas - atlikus 3500 asmenų apklausą, pasirodė, kad vidutiniškai per dieną vienas britų turistas išgeria 8 alkoholinius gėrimus. Taigi, paskaičiavus – per savaitę gauname įspūdingą skaičių – 80 alkoholinių gėrimų. Įdomu būtų palyginti šiuos rezultatus, pavyzdžiui su rusais ar lietuviais. Deja, tokių duomenų nėra.

Vertėtų prisiminti, kad gydytojai rekomenduoja moterims per dieną nevartoti daugiau nei 2-3 alkoholinių gėrimų, tuo tarpu vyrams – 3-4 alkoholinių gėrimų. Į tai reikėtų atkreipti dėmesį ir saulės bei šiltų orų išsiilgusiems lietuviams, kurie ruošiasi važiuoti atostogauti į užsienį.

Elena Germanovič
Šaltinis: onet.pl; theage.com.au
Nuotrauka: wordpress.com
Meniu.lt informacija