„Brasserie de Verres en Vers“ - moderni prancūziško restorano interpretacija (Vilnius)

„Brasserie de Verres en Vers“ - moderni prancūziško restorano interpretacija (Vilnius)

Mesdames et Messieurs, Bonjour! Mes pristatome Jums tai, kas geriausia Prancūzijoje - Paryžiaus kavines, Le Marais sielą, Monmarto charakterį, Rue St Honore spindesį. Mes pristatome Jums Verres en Vers – šiuolaikinę prancūziško restorano interpretaciją.

Gyvenimas mus žavi paprastais dalykais. Tokiais, kaip geras vynas, puikus maistas ir juoko bei geros kompanijos skleidžiama šiluma. Mes laukiame Jūsų visą dieną, kiekvieną dieną. Nuo pirmojo Café au Lait puodelio iki paskutinės konjako taurės svaigulio.

Prisijunkite prie mūsų, prie to trupučio, kas verčia jaustis gerai. Ateikite kartu su geriausiais draugais ir žvakių šviesoje prisiminkite senus gerus laikus, juokitės iš praeities istorijų, skanaudami desertą šnibždėkite mielus niekučius savo mylimam žmogučiui. Dieve mano, Jūs netgi galite kalbėtis apie darbą su savo kolegomis ir tuo pačiu mėgautis sultingu kepsniu su taure Pinot Noir.

Verres en Vers – tai poema taurėje. Tai gyvenimo ritmas. Lyriška vieta, pilna stebuklų ir juoko. Vieta, kurios jūs nenorėsite palikti. Sante.

Baras „Astorija“
Mėgaukitės judraus senamiesčio dvasia ir atmosfera iš „Astorijos“ baro verandos, pailsėkite po sunkios dienos. „Astorijos“ baras - tai ideali vieta susitikti su draugais ir kolegomis, užkąsti ar atsigerti. Jis populiarus ir tarp vietinių, ir tarp miesto svečių.

Restorano informacija


2011 05 20

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną