Brangiausi pasaulyje blynai

Brangiausi pasaulyje blynai

Ne per seniausiai šventėme Užgavėnes ir pamiršę visas kankinančias ar daug žadančias dietas skrandžius lepinome džemais, šokoladu ar vaisių įdarais gardintais blynais. Blynai mėgstami ne tik mūsuose, bet ir Didžiosios Britanijos gyventojų. Be to, būtent šios šalies vieno restorano virtuvės šefas sugalvojo pačių brangiausių blynų pasaulyje receptą...

Saldžiojo patiekalo kaina 198 JAV doleriai. Kokie gi ingridientai turi būti, kad kaina siekia tokią sumą? Gardūs blynai paskaninti aromatinėmis vanilės drožlėmis ir pabarstyti 23 karatų aukso dalelytėmis, kurios pasirodo valgomos. Patiekalas patiekiamas su specialiai ekologišku būdu augintomis braškėmis ir švelniu žėlė, pagamintu iš prašmatnaus „Dom Perignon“ šampano. Beje, butelis šio gėrimo kainuoja 170 JAV dolerių.

„Brangiųjų blynų receptas paprastas ir neįdomus. Tiesiog sugalvojome šį patiekalą atnaujinti netikėtais ingredientais ir parodyti, jog net pats paprasčiausias patiekalas gali virsti išskirtiniu delikatesu“, - pasakojo skaniųjų blynų kūrėjas Saimonas Lynčas (Symon Lynch). Paragauti šį delikatesą galima restorane „The Printworks“ Anglijoje, Mančesteryje.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: www.manchestereveningnews.co.uk
Nuotrauka: www.manchestereveningnews.co.uk
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną