Boulingo centre „Cosmic Bowling“ galite pailsėti nuo visų rūpesčių (Vilnius)

Boulingo centre „Cosmic Bowling“ galite pailsėti nuo visų rūpesčių (Vilnius)

Jau devynerius metus lankytojus džiuginantis boulingo centras „Cosmic Bowling“ – išskirtinė pramogų oazė. Čia galite pailsėti nuo visų žemiškų rūpesčių: kosmoso vaizdai, žvaigždynai bei erdvėlaiviai perkels Jus į kitą erdvę.

Erdvios boulingo salės per du aukštus, kurių kiekviename yra po šešis žaidimo takelius, specialiai įrengti balkonai, iš kurių patogu stebėti žaidimą bei atsipūsti ar sužaisti amerikietiškojo biliardo partiją – puiki linksmų pramogų vieta. Prie boulingo takelių grūstis ir stoviniuoti taip pat nereikės, nes ant patogių minkštasuolių gali susisėsti net ir didesnė draugų ar kolegų kompanija.

Maistas „Cosmic Bowling“ tikrai skanus, nes visi patiekalai gaminami tik iš šviežių produktų. Restorano valgiaraštyje – patiekalai ir gurmanams, ir lietuviškos virtuvės mėgėjams.

Nuolatiniai lankytojai žino: čia juos maloniai aptarnaus, maistas bus tikrai skanus, o lengvas žmonių šurmulys bei ridenamų boulingo kamuolių garsas taps maloniu fonu.

Mėgstantiems alų bei vyną siūlomi įvairūs užkandžiai, o užsukę papietauti, patiekalus galėsite pasirinkti pagal skonį: kasdien vis skirtingos salotos, sriubos, 7-8 karštieji patiekalai. Boulingo personalas stengiasi prisitaikyti prie žmonių nuotaikos, taigi muzika tikrai nepabos.

Pirmadieniais „Cosmic Bowling“ – nepakeičiama studentų susitikimo vieta, o sekmadieniais – nenutrūkstanti vaikų gimtadienių šventė: ypatingos nuolaidos bei gera nuotaika Jums, Jūsų mažyliui ir jo draugams garantuota! Sporto aistruoliai neapsirinka rezervavę vietas varžybų stebėjimui, nes visos jos transliuojamos didžiajame ekrane. Juk bendraminčių būryje palaikyti savo mėgstamą komandą daug smagiau!

„Cosmic bowling“ klube veikia bevielis internetas – puikus pasiūlymas skubančiam verslo žmogui. Čia taip pat patogu organizuoti seminarus, mokymus bei konferencijas: didelis ekranas bei projektorius užtikrins vaizdo kokybę, o sužaista boulingo partija taps įdomia pramoga. Užsakovų pageidavimu organizuojami boulingo turnyrai: tiek rimti su sportiniu reglamentu bei laimėtojų taurėmis, tiek žaismingi, neįprasti boulingo žaidimo variantai. Konferencijų, mokymų ir seminarų metu siūlomas pilnas aptarnavimas su kavos pertraukėlėmis bei maitinimu.

Daugiau apie boulingo klubą>>

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną