Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Bostone veikia istorinė austrių užkandinė

2009-09-14
Paskelbk savo straipsnį

„Union Oyster House “ – seniausia užkandinė Bostone. Keliaujant po rytinę JAV dalį būtina užsukti paragauti įstabių jūros gėrybių legendinės aplinkos užkandinėje...

„Union Oyster House “ drąsiai galima vadinti Amerikos istoriniu paminklu. Oficialiai tai pats seniausias restoranas kviečiantis paragauti pagal senus receptus patiekiamų jūros gėrybių Amerikoje. Atidarytas jis buvo dar 1826 metais ir nuo to laiko jį valdė tik trys savininkai. Pats pastatas pastatytas 1706 metais, o išgarsėjo tuomet, kai čia, 18 amžiaus pabaigoje keletą metų gyveno ištremtas princas Lui-Filip, vėliau tapęs paskutiniuoju Prancūzijos karaliumi. Kalbama, jog jis užsidirbdavo mokydavęs prancūzų kalbos. Nuo to laiko šioje austrių užeigoje išliko senoviška tavernos aplinka. Beje, nuo pirmųjų šios užeigos gyvavimo dienų čia patiekdavo gardžias austres. Tiesa, Amerikoje tokių užkandinių buvo apstu, tačiau istorine aplinka gali pasigirti tik ši. Šiandien ši legendine tapusi vieta gausiai lankoma ne tik smalsių turistų, bet labai mėgiama ir vietinių gyventojų.

„Union Oyster House“ rekomenduojama užsisakyti midijas  česnakų-vyno padaže, tradicinę Vakarų Amerikos vėžiagyvių sriubą ir žinoma, austres, kurių garbei Union gatvėje esanti užkandinė ir buvo pavadinta.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: travel.com
Nuotraukos: travel.com
Meniu.lt informacija