Barnaule – tarptautinė „Sūrio šventė“

Barnaule – tarptautinė  „Sūrio šventė“

Rugsėjo 5-ąją Barnaulo sporto rūmuose (Rusija) vyks didžiulė šventė sūrio mėgėjams. Festivalio metu bus gaminami ir renkami skaniausi bei originaliausi patiekalai iš sūrio. Šventės organizatorius „Jaltos mugė“ pranešė, jog lankytojams bus skirtos net kelios skirtingų temų zonos: degustacijų zona, „Sūrio šalis“ vaikams, kulinarinio šou „Visi pasaulio skoniai – gabalėlyje sūrio“ ir „Sūrio stebuklas“ zonos. Prie įėjimo į rūmus įsikurs „Sūrio muziejus“, aikštelės centre – dalyvių stendai. Ten vyks degustacijos, o sūrio bus galima nusipirkti zonoje „Sūrio turgus“ bei rūmų fojė.

Alpstantys dėl sūrio galės ragauti tiek Rusijoje, tiek kitose pasaulio šalyse gaminamų įvairiausių šio produkto rūšių. Taip pat „Sūrio turguje“ bus galima sūrio įsigyti, grožėtis iš sūrio pagamintomis skulptūromis, dalyvauti degustacijose ar konkursuose.

Festivalio naujovė – kulinarinis šou „Visi pasaulio skoniai – gabalėlyje sūrio“. Šio konkurso nugalėtojui bus suteikta galimybė stebint daugiatūkstantinei miniai varžytis su žymių restoranų virtuvių profesionalais gaminant savo mėgstamiausią patiekalą. Unikalus šou pagrindinėje festivalio scenoje truks 4 valandas.

Nebus užmiršti ir mažieji Barnaulo gyventojai. Jiems šventės organizatoriai sugalvojo konkursą „Sūrinukas“. Tai piešinukų, pasakojimų ir eilėraščių apie sūrį konkursas. Geriausių darbelių autoriai bus apdovanoti skaniais prizais.

Pagal www.dairynews.ru parengė Raminta Skripkaitė
Nuotrauka: www.kuking.ru
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną