Bare „Skybar“ įsisuko mados vėjai (Vilnius)

Bare „Skybar“ įsisuko mados vėjai (Vilnius)

Šešerius metus įvaizdžio nekeitusiam panoraminiam sostinės barui „Skybar“ atsinaujinti pakako vos trijų savaičių. Praėjusį penktadienį naujasis baro veidas buvo pristatytas kviestinei publikai. Šventinį vakarėlį vilniečiams ir miesto svečiams „Skybar“ rengia ir šiandien (kovo 20 dieną). Permainų vėjus paskutiniame viešbučio „Reval Hotel Lietuva“ aukšte bus galima įvertinti vaišinantis kokteiliais ir užkandžiais bei klausantis diskžokėjo miksuojamos muzikos. Vakarėlio pradžia – 20 val.

Baro rekonstrukcijai vadovavo tinklo „Reval Hotels“ interjerą kuriantys Norvegijos dizaineriai Anne Bjornstad ir Einaras Salomonsenas. Jų sprendimu buvęs šaltas mėlynas „Skybar“ koloritas sušvito šiuo metu madingiausiais turkio, šokolado, sidabro ir aukso atspalviais.

Buvo atnaujinti ne tik baldai, – patiesta nauja kiliminė danga, dirbtine oda aptrauktos kolonos bei pakabintos užuolaidos. Daugelis šių medžiagų specialiu užsakymu atgabentos iš Londone įsikūrusios dizainerių gildijos. Baras tapo ne tik šiuolaikiškesnis bei įgavo šiltesnės atmosferos. Jame atsirado dar viena papildoma erdvė uždariems vakarėliams. Be salės „Delta“, kuri gali būti atskirta garsui nepralaidžia konstrukcija, pageidaujantiesiems privatumo siūlomas užuolaidomis atribojamas kampelis.

Atnaujintame bare svečių laukia ir naujas meniu

„Kainų nepadidinome. Atvirkščiai, reaguodami į rinką, jas keliais litais sumažinome“, – dar vieną staigmeną atskleidė „Reval Hotel Lietuva“ rinkodaros vadybininkė Arūnė Zuzevičienė.

Praėjusią savaitę į šventinį atidarymą susirinkę svečiai mėgavosi ne vien baro naujovėmis. Su šviežiausiomis mados tendencijomis juos supažindino parduotuvių „Suitsupply“ atstovai, pristatę ir vyriškų drabužių kolekciją „Ambition“, ir parduotuves tuoj pasieksiančius avalynės modelius. Vakarėlyje buvo galima susipažinti su naujausiais parfumerijos parduotuvės „Creme de la Creme“ kvapais. O štai šventės dalyvių ausims „gyvai“ buvo pateikta karščiausia muzikinė naujiena – „Eurovizijos“ žiūrovų simpatijas mėginsianti užkariauti Sashos Son daina „Pasiklydęs žmogus“.

Daugiau apie barą>>

Su „Laisvalaikio“ kortele – 10 proc. nuolaida sąskaitai bare

Ramunė Žukauskienė
„Laisvalaikio“ informacija
Sauliaus Venckaus nuotraukos

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną