Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

„Ąžuolynas“ - ideali vieta poilsiui (Juodkrantė)

2009-07-28
Paskelbk savo straipsnį

Kaip poilsiui tinkama vieta ji garsėja nuo 1840 m. Poilsio namus supa šimtametės girios, apaugusios kopos ir yra nuošalesnėje, ramioje vietoje. Priešais modernius ir šiuolaikinius pastatus atsiveria Kuršių marių platybė. Nuo poilsio namų iki Baltijos jūros veda 1600 metrų ilgio sveikatingumo ir pėsčiųjų takas.
„Ąžuolynas“ yra 30 km nuo Nidos ir tik 20 km nuo Klaipėdos, iš kurios iki tarptautinio Palangos oro uosto – 30 km, iki tarptautinės perkėlos – 10 km.

„Ąžuolyne“ veikia sauna, turkiška pirtis, „jacuzzi“, vidaus ir lauko baseinai, golfo aikštynas. Poilsio namų restorane bei kavinėje – gausus asortimentas europietiškos virtuvės patiekalų. Savą meniu siūlo alaus baras. Kiekvienas gali užsisakyti banketų ir pokylių sales.

Ypatingo jaukumo „Ąžuolynui“ teikia vidinis kiemas su atvirais baseinais, vieninteliais Baltijos pajūryje vandens atrakcionais bei kopų šlaite įrengta Juodkrantės vasaros koncertų sale, kurioje vyksta įvairūs koncertais ir festivaliai.

Poilsio namuose įrengta 100 vietų konferencijų salė, iš kurios – tiesus išėjimas į lauko terasą, atveriančią vaizdą į Kuršių marias. Svečių patogumui automobilių stovėjimo aikštelė. Nuolatiniams svečiams taikomos nuolaidos.

„Ąžuolynas“ – tinkamiausia poilsio vieta pavieniams turistams, šeimoms ir grupėms. 250 vietų poilsio namuose yra įvairių tipų kambarių, kurių interjerą kiekvienas gali pasirinkti pagal savo skonį.


Raminta Skripkaitė
Nuotraukos: „Ąžuolyno“