Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Avižinės košės virimo konkursą laimėjo amerikietis

2009-10-18
Paskelbk savo straipsnį

Spalio 10 dieną Matt Cox iš „Bob's Red Mill“ nušluostė nosį škotams laimėdamas pasaulinį avižinės košės virimo konkursą, kuris vyko jau šešioliktą kartą...

Konkursas vyko Škotijoje, Carrbridge mieste. Jis suorganizuotas labdaros tikslais – siekiant paremti badaujančius vaikus. Kaip žinia avižinė košė yra neatsiejama škotiškos virtuvės dalis – pirmą kartą per konkurso istoriją laimėjo užsieniečiai. Bob's Red Mill kompanija gamina apie 400 įvairių maisto produktų, nuo miltų iki avižinių košių. Matt Cox, minėtos kompanijos reklamos vadovas tikėjosi laimėti specialią rungtį su ypatingu receptu – avižine koše, su kriaušių, brendžio įdaru bei brule plutele, tačiau ją laimėjo škotė. Vis dėlto vyrui pavyko pelnyti teisėjų palankumą pagrindinėje rungtyje ir jis laimėjo pagrindinį prizą – auksinį šaukštą avižinei košei, kuris padeda išskaidyti susidariusius košės gumulus.

Konkurso nugalėtojas pagamino avižinę košę iš Bob' Red Mill kompanijos avižų mišinio, o taip pat lietaus vandens, atgabento iš Oregono. Konkurse taip pat dalyvavo 14 komandų iš Didžiosios Britanijos, Švedijos bei Kanados. Matt'o komanda pergalę šventė kaip pridera pagal škotiškas tradicijas – aludėje. Kitais metais amerikiečiai žadėjo vėl dalyvauti konkurse ir nusiteikę jį laimėti dar sykį.

Elena Germanovič
Šaltinis: oregonlive.com; bobsredmill.com; onet.pl
Nuotraukos: oregonlive.com