Automobilių fanams – viešbutis Vokietijoje

Automobilių fanams – viešbutis Vokietijoje

Vokiečiai garsėja savo aistra automobiliams. Ši šalis – išskirtinių ir prabangių automobilių lopšys. Tikriems automobilių gerbėjams siūloma apsistoti „V8“ viešbutyje, veikiančiame Boblingen mieste.

Iš išorės jis atrodo niekuo nesiskiria nuo kitų – paprastas viešbutis su vidiniu kiemeliu ir saulėta terasa, tačiau užėjus į vidų...Prie įėjimo puikuojasi senoviniai automobiliai, net žurnalinis staliukas pagamintas iš automobilio detalių.

„V8“ veikia automobilių muziejuje

Modernus keturių žvaigždučių viešbutis įrengtas seno oro uosto patalpose, Meilenwerk – automobilių muziejaus viduje. Daugiau nei 20 tūks. kvadratinių metrų užimančiame muziejuje eksponuojami klasikiniai ir reti automobiliai, nauji modeliai.

34 viešbučio kambariai įrengti dizainerio bei „V8“ savininko Takuyi Tsuchidy, kiekvienas pagal individualų projektą, naudojant aukštos kokybės medžiagas. Patys įdomiausi kambariai apjungti į vieną tematinę kategoriją. Racing numeris įrengtas lenktynių trasos tematika, Werkstatt numeryje pasijusite tarsi automobilio garaže, o Tankstelle – kaip degalinėje.

Nakvynė automobilyje

Apsistojusiems viešbutyje, su automobiliais nereikės skirtis net naktį, kadangi lovos įrengtos panaudojant Mercedez, BMV, Audi ir kitų markių automobilius. Ant sienų kabo automobilių vairas, ratlankiai, šia tematika įrengti net vonios kambariai.

Seno oro uosto patalpose taip pat veikia restoranai, parduotuvės, vyksta renginiai.

Elena Germanovič
Nuotraukos: theblogismine.com
MENIU.LT informacija

2010 09 08

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną