Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Atverkite duris šeimoms!

2009-10-19
Paskelbk savo straipsnį

Vis daugiau Lietuvos šeimų ieško būdų, kaip įdomiai ir smagiai praleisti laisvalaikį – išeiti pavakarieniauti, apsilankyti kultūriniuose renginiuose ar pažintinėse programose, pakeliauti po šalį ar tiesiog sekmadienio popietę praleisti parke prie upės... Yra tiek daug būdų turiningai leisti laiką kartu su šeima!

Visas viešojo maitinimo, laisvalaikio bei pramogų įstaigas kviečiame prisijungti prie programos „Mums rūpi šeima“ ir siūlyti šeimoms pritaikytas paslaugas bei kurti aplinką, kurioje joms būtų gera leisti laiką kartu. Svarbu, kad visi šeimos nariai jaustųsi patogiai, kad būtų atsižvelgta į kiekvieno jų poreikius – tuomet šeima jausis laukiama, mielai sugrįš pas Jus ir kitą kartą !

Bendradarbiaudamos Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija (LVRA) ir Nacionalinė šeimų ir tėvų asociacija (NŠTA) sukūrė rekomendacijas, kaip viešojo maitinimo, pramogų bei laisvalaikio įstaigos savo teikiamas paslaugas bei aplinką galėtų pritaikyti šeimų poreikiams. Visos įstaigos, kuriose šeimos yra laukiamos, bus pažymėtos specialiais „Mums rūpi šeima“ lipdukais. Lietuvos šeimos bus informuojamos apie jomis besirūpinančias įstaigas.

Kaip prisijungti prie programos „Mums rūpi šeima“?

Kviečiame užpildyti registracijos anketą interneto svetainėje www.darni-seima.lt/mumsrupiseima arba parašyti mums el. pašto adresu mumsrupi@darni-seima.lt. Vėliau galėsite atsiimti specialų akcijos lipduką arčiausiai esančiame apskrities centre ir juo papuošti savo įstaigą.

Apie Jūsų gražią iniciatyvą sužinos ir visuomenė. Visas įmones ir įstaigas, įsitraukusias į programą, spalio mėnesį skelbsime apskričių laikraščiuose bei projekto interneto svetainėje.

Jeigu Jums kyla klausimų, maloniai prašome rašyti mums el. paštu mumsrupi@darni-seima.lt arba skambinti tel. +370 611 44711.

Tikimės malonaus ir prasmingo bendradarbiavimo!

Programos „Mums rūpi šeima“ globėja – LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.


Projekto „Mums rūpi šeima“ rekomendacijos maitinimo, apgyvendinimo, pramogų įstaigoms >>


Programos „Mums rūpi šeima“ organizatorių informacija