Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Atveriame duris šeimoms !

2009-10-19
Paskelbk savo straipsnį

Vis daugiau Lietuvos šeimų ieško būdų, kaip įdomiai ir smagiai praleisti laisvalaikį – kartu eiti pavakarieniauti, apsilankyti kultūriniuose renginiuose ar pažintinėse programose, pakeliauti po šalį ar tiesiog sekmadienio popietę praleisti parke prie upės... Yra tiek daug būdų turiningai leisti laisvalaikį su šeima ! Šeimą sudaro skirtingus poreikius turintys nariai. Labai svarbu, kad leidžiant laisvalaikį kartu   patogiai ir gerai jaustųsi visi.

Programa „Mums rūpi šeima“ visas viešojo maitinimo, laisvalaikio bei pramogų įstaigas skatina rūpintis šeimomis – kurti aplinką, kurioje jos jaustųsi bei būtų laukiamos. O šeimas kviečia ieškoti prie programos prisijungusių įstaigų, kurios bus žymimos lipduku „Mums rūpi šeima“.

Ką gi reiškia žaliasis „Mums rūpi šeima“ lipdukas? Juo pasipuošusi įstaiga yra gavusi ir stengiasi laikytis mūsų programos rekomendacijų, kaip teikiamas paslaugas bei aplinką būtų galima pritaikyti šeimų poreikiams. Rekomendacijas sukūrė Lietuvos šeimų ir tėvų asociacija kartu su Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacija.

Siekiame, kad Lietuvoje būtų kuo daugiau viešojo maitinimo, laisvalaikio ir pramogų įstaigų, palankių šeimai. Maloniai prašome Jus perduoti žinią apie programą „Mums rūpi šeima“ bendradarbiams, kaimynams, draugams. Norime, kad kuo platesnis šeimų ratas sužinotų apie šią programą ir atkreiptų dėmesį į įstaigas, pažymėtas mūsų programos lipdukais.

Informaciją apie prie programos prisijungusias viešojo maitinimo, laisvalaikio ir pramogų įstaigas visuose miestuose ir miesteliuose skelbsime ir nuolat atnaujinsime interneto svetainėje www.darni-seima.lt/mumsrupiseima . Joje taip pat galite rasti papildomos informacijos apie programą „Mums rūpi šeima“ ir apie kitus šiuo metu vykstančius ar jau įvykusius šeimoms skirtus projektus.

Jeigu Jums kyla klausimų, susijusių su programa „Mums rūpi šeima“, maloniai prašome rašyti mums el. paštu mumsrupi@darni-seima.lt.

Programos „Mums rūpi šeima“ globėja – LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Daugiau informacijos >>