Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Atšaukta alkoholio licencijos atėmimo dėl nesumokėtų mokesčių tvarka

2009-07-16
Paskelbk savo straipsnį

Siekdama sudaryti palankesnes sąlygas verslui ir panaikinti prielaidas įmonių bankrotui, Vyriausybė pakeitė alkoholio ir tabako verslo licencijavimą reglamentuojančius teisės aktus ir juose panaikino nuostatas, susijusias su licencijų galiojimo sustabdymu už mokesčių nemokėjimą laiku.

Pažymėtina, kad sustabdžius įmonėms licencijų galiojimą, jos negali prekiauti alkoholio produktais ar tabako gaminiais, gauna mažiau pajamų, todėl jų galimybės panaikinti įsiskolinimus dar labiau sumažėja ir sudaro prielaidas įmonėms bankrutuoti.

Todėl Vyriausybė panaikino atitinkamų nutarimų nuostatas, pagal kurias įmonės, turinčios alkoholio produktų ar tabako gaminių didmeninės ar mažmeninės prekybos licencijas, buvo įspėjamos apie galimą licencijų galiojimo sustabdymą, jeigu yra skolingos daugiau negu 10 tūkst. litų valstybės, savivaldybių biudžetams bei „Sodrai“.

Įmonių, turinčių licencijas verstis alkoholio produktų ar tabako gaminių prekyba, įsiskolinimai bet kuriuo atveju bus išieškomi pagal šiuo metu galiojančius mokesčių įstatymus taip kaip ir iš kitų licencijų neturinčių įmonių.

LR vyriausybės informacija