Atidarytas naujas trijų žvaigždučių viešbutis „Algirdas city hotels“ (Vilnius)

Atidarytas naujas trijų žvaigždučių viešbutis „Algirdas city hotels“ (Vilnius)

Pirmomis birželio dienomis duris savo svečiams atvėrė dar vienas UAB „City hotels“ priklausantis naujas viešbutis Vilniuje – „Algirdas city hotels“. Naujasis viešbutis įsikūręs rekonstruotame, XX a. pirmojoje pusėje statytame pastate, Algirdo gatvėje. Aplinkui gausu biurų, parduotuvių, kavinių, iki Vilniaus senamiesčio nuo viešbučio – vos 5 minutės kelio.

Jaukumas ir ramuma –
vos įėjus
Tik įėjus į viešbutį, atsidūrus jaukiame viešbučio laukiamajame, jaučiama rami ir maloni atmosfera. Minkštu, samaniniu kilimu išklotais laiptais ir koridoriais pasiekę kambarius, tyliai skambant neįkyriai foninei muzikai, atvykstantys svečiai apsupami ramybe. Skandinaviškai lengvas ir jaukus viešbučio interjeras kiekvieną svečią nuteikia poilsiui ir maloniai viešnagei. Žaismingą Vilniaus dvasią viešbutyje sukuria fotomenininko Dainiaus Labučio eksponuojami darbai, atkartojantys miesto ritmą, žavesį ir grožį, sukeldami norą dar nors keletą dienų likti šiame nuostabiame mieste.

Viešbutyje įrengti 42 jaukūs ir stilingi, ramiais samaninės ir smėlio spalvų tonais dekoruoti kambariai, kuriuose vienu metu gali gyventi 80 svečių. Nepamiršta ir apie atvykstančius neįgalius žmones – jiems specialiai įrengtas kambarys pirmajame pastato aukšte. Viešbučio hole svečių patogumui įrengta darbo vieta su kompiuteriu ir nemokamu internetu, visame viešbutyje veikia bevielis interneto ryšys. Pirmame viešbučio aukšte klientus pasitiks stilingas prancūziškos virtuvės restoranas „Follies“, pakviesiantis pasilepinti gurmaniškais patiekalais ar tiesiog ramiai praleisti vakarą malonioje aplinkoje, o vasaros vakarais – jaukioje lauko kavinėje. Viešbučio atskirame priestate, toliau nuo restorano ir viešbučio šurmulio, įrengta lengvai pasiekiama ir jauki salė konferencijoms ar seminarams. Salėje taip pat dominuoja ramios pastelinės spalvos, ypatingo jaukumo suteikia pro stoglangius krentanti dienos šviesa ir medinės sijos.

Atvykusiems savo automobiliu viešbučio svečiams ar seminarų dalyviams nereikės rūpintis jo pastatymu – tai galima padaryti vidiniame viešbučio kiemelyje arba priešais viešbutį. Patyręs, dėmesingas naujojo viešbučio personalas atsižvelgia ir stengiasi išpildyti net menkiausius svečių norus, todėl jau yra viešbučio klientų, kurie užsisako kambarius nebe pirmą kartą. Taigi naujas „Algirdas city hotels“ – puikus pasirinkimas Vilniaus svečiams, pageidaujantiems ramaus poilsio, jaukios aplinkos ir profesionalaus aptarnavimo.

Viešbučio „ALGIRDAS city hotels“ informacija bei nuotraukos

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną