Atidaromas „AULA Blues Club“ (Vilnius)

Atidaromas „AULA Blues Club“ (Vilnius)

Prieš aštuonerius metus kavinėje „Žaltvykslė“ (dabar restoranas „Aula“) Rubinas (Benas) Vainas buvo įkūręs vieną pirmųjų Lietuvoje bliuzo klubų „Brius“. Nors praėjo nemažai laiko, mintis atgaivinti senąsias muzikines restorano tradicijas paskatino atidaryti „AULA Blues Club“. Šis muzikinis projektas apims tris giminingus muzikos stilius: bliuzą, džiazą ir roką, kuriuos pristatyti bus skirta tam tikra savaitės diena ir tą dieną vykstantis koncertas ar renginys. Šie muzikiniai projektai yra skirti žmonėms, kurie pasiilgo tikros, tikro garso muzikos ar tiesiog nori atsipalaiduoti demokratiškoje, neįpareigojančioje aplinkoje.

„AULA Blues Club“ nebus paprastas muzikinis klubas, jo tikslas – vienyti žmones, kurie jaučia aistrą muzikai: klausosi, groja ar kitaip perteikia šiuos muzikos žanrus. Bliuzo, džiazo ir roko gerbėjai turės galimybę diskutuoti, keistis informacija bei įvairia atributika bendraminčių kompanijoje, dalyvauti „AULA Blues Club“ organizuojamuose koncertuose bei renginiuose. Šiuose renginiuose bus skatinama ne tik muzikinė veikla, bet ir rengiamos „Jazz art“, „Blues art“, „Rock art“ parodos, fotografijų, vaizdo klipų demonstracijos.

Kadangi „AULA Blues Club“ pirmiausia yra lankytojų klubas, visi jo nariai bus prašomi prisidėti prie šio klubo kūrimo ir vystymo. Siekiant palaikyti nuolatinį melomanų bendravimą, kuriama svetainė http://www.bluesclub.lt, kurioje galėsite skaityti ne tik „AULA Blues club“, bet ir Lietuvos bei pasaulio muzikines naujienas.

Restorano informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną