Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Atgimė legendinis „Klaipėdos“ restoranas (Klaipėda)

2009-10-06
Paskelbk savo straipsnį

Tikros uostamiesčio legendos nemiršta – „Klaipėdos“ restorano atgimimas yra geriausias įrodymas. Spalio 10 dieną, šeštadienį, speciali programa lauks tų, kurie jaučia nostalgiją savo jaunystės metams.

Antrajame „Klaipėdos“ viešbučio aukšte esančioje salėje su brandžia ir elegantiška publika taures už gilias tradicijas turinčio restorano renesansą kels grupė „Rondo“. Klaipėdiečiams svečiai dovanos laiko patikrintų šlagerių puokštę. Romantiškomis melodijomis restorano erdves užlies saksofono virtuozas Laimonas Urbikas.

Geroje kompanijoje akys spindi ir niekuomet nepristinga juoko – puikios nuotaikos užtaisą žada anekdotų karaliumi pelnytai tituluotas humoristas Raimondas Šilanskas.

Tie, kurie prieš kelias dešimtis metų vakarais mėgdavo užsukti į „Klaipėdos“ restoraną, neabejotinai pamena ant parketo besisukančias poras, svajingai nusiteikusius pajūrio svečius ir lengvu flirtu besimėgaujančius vietinius pramogų liūtus. Šokiai – privalomas šaunaus vakaro akcentas. Atgimęs restoranas turi savo gyvo garso grupę, kuri po vakaro žvaigždžių pasirodymo svečius pakvies į populiariausių visų laikų šlagerių diskoteką. Kada nutils muzika, priklausys tik nuo pačios publikos.

Erdvus 200 sėdimų vietų restoranas klaipėdiečiams ir miesto svečiams duris atvers kiekvieną šeštadienį kaskart pasiūlydamas vis naują programą su puikiai pažįstamais atlikėjais, suteikdamas progą pavakaroti su bičiuliais ar kolegomis.

Į restorano kolektyvą įsiliejo jo klestėjimo laikotarpiu čia dirbusių žmonių, kurie džiaugsmingai sutiko pasiūlymą grįžti ten, kur kadaise įsisuko jų karjera paslaugų versle. Pasitempę administratoriai palydės svečius prie ilgomis staltiesėmis nuklotų stalų, o paslaugūs padavėjai pasiūlys paragauti ne tik šiuolaikiškos europietiškos virtuvės patiekalų – bus galima prisiminti valgius, kurie buvo populiarūs prieš kelias dešimtis metų.


Restorano informacija