Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Armėniškas svetingumas Klaipėdos širdyje (Klaipėda)

2009-11-22
Paskelbk savo straipsnį

Uostamiestyje, Liepų g. 48A įsikūręs naujas ir modernus poilsio ir pramogų kompleksas „Ararat“. Čia laukia komfortiškai įrengti, šiuolaikiški ir funkcionalūs apartamentai, mini SPA, konferencijų salė, išskirtinės akimirkos prabangiu interjeru išsiskiriančiame naujajame restorane ir armėniška autentika persmelkta kavinė. Vos įėję, pirmame viešbučio aukšte pateksite į lounge barą, kuriame įsitaisę jaukiuose minkštasuoliuose galėsite mėgautis rytine kava ar vakaro kokteiliu.

„Ararat“ – tūkstantmečiais puoselėtos armėniško svetingumo tradicijos Lietuvos pajūryje. Apsilankę pamiršite apie kasdienius rūpesčius, rasite viską, ko prireiks poilsiui ir tapsite tikru gurmanu! Jaukus autentiškas interjeras leis pajausti tikrą armėniško svetingumo dvasią ir įsivaizduoti, lyg būtumėte persikėlę į tūkstantmečiais savo tradicijas, papročius ir virtuvės paslaptis saugojusių armėnų namus. Čia paragausite tradicinių armėniškų patiekalų ir sužinosite, kas yra tikra šventė gomuriui. Klaipėdiečiai ir uostamiesčio svečiai įvertino armėnų virėjų darbą ruošiant tradicinius armėniškus patiekalus — avienos sriubą „Chašlamą“, „Chorovacus“, „Dolmą“...

Prabangaus interjero restoranas - ideali vieta dalykiniam susitikimui, romantiškai vakarienei, asmeninei šventei ar iškilmingam pobūviui. Intriguojantys restorano šefo pasiūlymai nustebins net išrankiausiąjį, o gurmaniški patiekalai įgys ypatingą skonį, kai paragausite tiesiai iš Armėnijos atgabento vyno.

Vynų kortoje – tik geriausia armėniškos vyndarystės, puoselėtos tūkstantmečiais, pavyzdžiai. Degustavote šilkmedžio, sedulų uogų oghi ar granatų vaisių vyną? Įvertinkite legenda tapusi armėnišką brendį Ararat.

Daugiau apie „Ararat“>>

Restorano informacija