Apsilankyti kviečia kinų restoranas „Devyni drakonai“ (Vilnius)

Apsilankyti kviečia kinų restoranas „Devyni drakonai“ (Vilnius)

Antakalnio g. 71 įsikūręs kinų restoranas „Devyni drakonai“ kviečia apsilankyti ne tik kinų virtuvės gurmanus, bet ir tiesiog egzotikos išsiilgusius svečius.

Apsilankymas „Devyniuose drakonuose“ – tai it kelionė į didingąją Kiniją nepaliekant gimtojo miesto. Vientisas kiniškas interjeras bei kiniškos melodijos pasiglemžia vos pravėrus duris.

Gausus, net keturiasdešimties patiekalų, valgiaraštis neapvils net išrankiausio, o arbatos mėgėjai turės progos paragauti bent vienos iš trisdešimties rūšių arbatų. Didelė ir kiniškų tauriųjų gėrimų įvairovė.

Restorane vyrauja Šiaurės Kinjos virtuvė. Tiesa, nekantruoliams prieš lankantis „Devyniuose drakonuose“ derėtų nusiteikti, jog patiekalas čia vargiai pasieks stalą per penkias minutes. Jį kinai virėjai gamina specialiai kiekvienam.

Restorane siūlomi autentiški patiekalai, gaminami Kinijoje ne vienerius metus patirtį rinkusių virtuvės meistrų. Kai kurie iš jų – Lietuvoje kitur neaptinkami. Išskirtinai šiame restorane gomurį galima sudirginti tokiais delikatesais kaip baklažanai karštoje metalinėje lėkštėje, baklažanai su krevetėmis, keptas ungurys, keptas šamas...

Pasiklydusiems pavadinimų margumyne – alternatyva – dienos pietūs.

Norite išbandyti kažką naujo ir egzotiško? Dievinate kinišką virtuvę? O gal tiesiog trokštate vakarienę draugų būryje paįvairinti kiniškais motyvais? Tuomet „Devyni drakonai“ – tai, ko jums reikia.

Daugiau apie restoraną>>

Unė Samytė
Autorės nuotr.
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną