Aplankykite Meniu.lt stendą parodoje „Vivattur 2008“

Aplankykite Meniu.lt stendą parodoje „Vivattur 2008“

Keturioliktą kartą rengiama tarptautinė turizmo, sporto ir laisvalaikio paroda „Vivattur 2008“ kaip ir kasmet Jus kviečia į parodų centrą „Litexpo“ vasario 29 – kovo 2 dienomis. Parodos organizatoriai žada daugiau pramogų ir naujienų apie keliones į įvairias pasaulio šalis.
Kaip niekada, šiais metais paroda susilaukė didelio užsienio valstybių dėmesio. Į parodą ruošiasi atvykti 338 dalyviai iš 30 pasaulio šalių. Jau kelintus metus iš eilės parodoje dalyvauja visų apskričių turizmo informacijos centrai, pristatydami patraukliausias savo regiono apylinkes, naujus turistinius maršrutus, pakviesdami sudalyvauti miestų šventėse, įvairiuose festivaliuose.

Parodos organizatoriai džiaugiasi, jog šiais metais parodoje aktyviai dalyvauja laisvalaikio ir turizmo prekes parduodančios ar nuomojančios bendrovės. Ne viena bendrovė demonstruos turistinius automobilinius namelius, lankytojai parodoje ras ne tik keturračių, bet ir valčių, baidarių, jachtų, amfibijų ir net pontoninį plaustą. Tad galėsite išsirinkti patraukliausią laisvalaikio praleidimo priemonę.

Lietuvos kelionių organizatoriai ir didžiausios kelionių agentūros pristatys 2008 metų sezono naujienas, lankytojus kvies keliauti po gausybę pasaulio kraštų – nuo Viduržemio jūros šalių iki Naujosios Zelandijos ar Aliaskos. Pirmą kartą parodoje dalyvaus Indonezija, Azerbaidžanas, Norvegija, Čekija bei po pertraukos sugrįžusi Prancūzija.

Didžiausią stendą, net 150 kvadratinių metrų, šiemet ruošia Vilniaus miesto savivaldybė, kur bus pristatomas projektas „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009“.


Kviečiame apsilankyti Meniu.lt stende!

Visus portalo Meniu.lt lankytojus ir klientus, žurnalo „Restorano verslas“ skaitytojus kviečiame aplankyti šiemetinę „Vivattur“ parodą ir užsukti į Meniu.lt stendą (stendo nr. 5.1.01). Jis bus įrengtas tradicinėje vietoje, pagrindinėje salėje (5 paviljone), šalia laiptų į antrą aukštą.

Parodoje galėsite susipažinti su šiais mūsų leidiniais:

„Meniu kelyje“ – turiningo laisvalaikio ir pakelės maitinimo įstaigų gidas keliaujantiems po Lietuvą. „Pobūvių gidas“ – nepakeičiamas pagalbininkas planuojant ir rengiant bet kokią šventę. „Restoranų verslas“ – žurnalas restoranų, viešbučių ir pramogų srities specialistams. „Pasaulio virtuvės“ – leidinys, kuriame pristatomos įvairių pasaulio šalių virtuvės ir jas atstovaujantys restoranai Lietuvoje. Šis leidinys pasirodys po mėnesio.


Taigi apsilankyti mūsų stende kviečiame visus, kurie domisi kelionėmis po Lietuvą ir turiningu laisvalaikiu, planuoja rengti pobūvius ar asmenines šventes, ar tiesiog domisi Lietuvos restoranais ir kitomis maitinimo ir pramogų įstaigomis.

Kiekvienam geros nuotaikos lankytojui, aplankiusiam Meniu.lt stendą, padovanosime jam patikusį leidinį!

Kviečiame užsukti ir maitinimo, apgyvendinimo ar laisvalaikio pramogų įmonę turinčius verslininkus, ar galbūt dar tik planuojančius atidaryti kavinę, restoraną ar viešbutį.
Turėsite puikią progą rezervuoti geriausias vietas Jūsų įmonės reklamai 2008-ųjų metų Meniu.lt leidiniuose „Meniu kelyje“, „Pobūvių gidas“, „Pasaulio virtuvės“.

Iki susitikimo parodoje „Vivattur 2008“!


Meniu.lt kolektyvas

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną