Apie alkoholį, mangus ir lengvus produktus (įdomybės)

Apie alkoholį, mangus ir lengvus produktus (įdomybės)

Alkoholis, vartojamas lėktuve, greičiau patenka į kraują
Keliaujant oru, alkoholinius gėrimus reikia vartoti atsargiai. Dideliame aukštyje jų poveikis yra žymiai stipresnis. Taip yra todėl, kad slėgis lėktuve yra mažesnis nei Žemėje, rašoma žurnale „Apotheken Umschau“. Kraujagyslės išsiplečia ir alkoholis į jas patenka daug greičiau. Tačiau tai tik teorija, nepatvirtinta moksliniais tyrimais.

Virtus kiaušinius patariama valgyti plastikiniais šaukšteliais
Virtas kiaušinis įgauna metalo skonį, jei ji valgome sidabriniu šaukšteliu. Kad to išvengtumėte, vokiečių specialistai rekomenduoja naudoti aukštos kokybės metalo arba plastikinius įrankius.

Apie mangus
Pirkdami mangų, atkreipkite dėmesį į kvapą ir vaisių konsistenciją. Jei vaisius skaniai kvepia ir yra minkštas, jis – prinokęs. Iš luobelės spalvos (raudona, geltona arba žalia) nuspręsti, ar vaisius prinokęs, neįmanoma. Yra daugiau nei 1000 mangų rūšių, tačiau tik kelios iš jų tinka saugojimui bei pervežimui. Dėl šios priežasties derlius dažnai nuimamas per anksti ir į prekybą papuola neprinokę vaisiai.

Mažai kalorijų turintys produktai žadina apetitą
Lengvi produktai, ekspertų nuomone, nepadeda atsikratyti papildomų kilogramų. Nors jie mažiau kaloringi, juose yra daugiau cukraus, aromatinių medžiagų ir pakaitalų, kurie gali stimuliuoti apetitą. Norėdami sulieknėti, neatsisakykite pusryčių. Antroje dienos pusėje jaučiame stiprų alkį, todėl suvalgome daug saldumynų arba maistą tiesiog suryjame.

Raminta Skripkaitė
Šaltinis: www.kedem.ru
Nuotraukos: www.sxc.hu
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną