Šioje svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi svetaine sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos apie slapukus..

Supratau
+ Pasiūlyk restoraną
Restoranų naujienos

Apdovanoti konkurso „Vilniaus svetingumas 2009“ nugalėtojai

2009-11-21
Paskelbk savo straipsnį

Lapkričio 19 d. Vilniaus rotušėje iškilmingai pasveikinti ir apdovanoti konkurso „Vilniaus svetingumas 2009“ dalyviai ir nugalėtojai.

Konkursas „Vilniaus svetingumas 2009“ surengtas, siekiant gerinti Vilniaus atvykstamojo turizmo agentūrų, viešbučių, svečių namų, restoranų, kavinių, muzikinių klubų, barų, muziejų, galerijų ir gidų teikiamų paslaugų kokybę, skatinti svetingiau aptarnauti vilniečius ir miesto svečius, gerinti Vilniaus miesto įvaizdį.

Renginio metu buvo apdovanoti svetingiausi Vilniaus miesto didysis (per 60 kambarių), vidutinis (nuo 21 iki 60 kambarių) ir mažasis (iki 20 kambarių) viešbučiai, restoranas, kavinė, muzikinis klubas, baras, muziejus, galerija, atvykstamojo turizmo agentūra, svetingiausias Vilniaus mieste ekskursijas organizuojantis gidas. Šiais metais taip pat buvo apdovanoti 2 svetingiausi viešojo maitinimo ir apgyvendinimo įmonės darbuotojai.

Svetingiausiu didžiuoju išrinktas sostinės viešbutis „Radisson BLU Astorija“, vidutiniu – viešbutis „Hotel Tilto“, mažuoju – viešbutis „Grotthuss“. Svetingiausio Vilniaus restorano vardą pelnė „Neringa“, svetingiausios kavinės – kavinė „Mano guru“, baro – „Bar Bobo“, o svetingiausiu miesto muzikiniu klubu pripažintas „Tamsta“. Nugalėtojų vardus taip pat pelnė Šiuolaikinio meno centras bei Energetikos ir technikos muziejus. Svetingiausia šių metų miesto gide išrinkta Laima Andrikytė ir Vilniaus turizmo agentūra – „Baltic Travel Group“. Svetingiausiu 2009 metų Vilniaus viešojo maitinimo įmonės darbuotoju pripažintas kavinės „Cozy“ darbuotojas Silvestras Pladas, svetingiausia apgyvendinimo įmonės darbuotoja 2009 metais išrinkta Monika Agintaitė, dirbanti viešbutyje „Hotel Tilto“.

„Gerbiamieji, labai dažnai Jūs ir esate patys geriausi Vilniaus ambasadoriai, nes pirmieji pasitinkate mūsų svečius, bendraujate su jais, sukuriate prisiminimus apie Lietuvos sostinę. Taigi dėkoju už Jūsų darbą tikėdamasis sėkmingo bendradarbiavimo ir toliau pristatant Vilnių pasauliui“, - sveikindamas konkurso dalyvius sakė Vilniaus meras Vilius Navickas.

„Vilnių kasmet aplanko vis gausiau svečių, nepaisant ekonominio sunkmečio, šiemet jų sulaukta dar daugiau. Tai rodo, koks reikalingas ir svarbus yra Jūsų darbas reprezentuojant svečiams mūsų sotinę“, – kalbėjo sostinės mero pavaduotojas Gintautas Babravičius.

Vilniaus miesto savivaldybės Turizmo skyriaus surengtas konkursas vyko 4 mėnesius – nuo gegužės 1 iki rugsėjo 30 dienos.

Konkurse dalyvaujančių viešbučių, restoranų, kavinių, muzikinių klubų-barų, muziejų ir galerijų lankytojai pildė anketas ir išsakė savo nuomonę apie konkurse dalyvaujančių įmonių teikiamas paslaugas. Atvykstamojo turizmo agentūros buvo vertinamos pagal informacinę medžiagą, pristatančią Vilnių, šalių, iš kurių priimami turistai, įvairovę, atvežtų turistų ir užsienio žiniasklaidos atstovų skaičių. Sostinėje ekskursijas vedantys gidai buvo vertinami pagal atvykstamojo turizmo agentūrų, Vilniaus turizmo informacijos centro ir Lietuvos gidų sąjungos rekomendacijas. Konkurso dalyvius vertino Vilniaus miesto savivaldybės, visuomeninių organizacijų, turizmo verslo asociacijų ir žiniasklaidos atstovų komisija.

Konkursas „Vilniaus svetingumas“ surengtas antrą kartą.

Vilniaus savivaldybės
informacija