Amerikiečių maitinimosi ypatumai

Amerikiečių maitinimosi ypatumai

Neseniai JAV atlikta apklausa šalies gyventojų maitinimosi ypatumuose „neatrado“ nieko naujo. Buvo apklausti beveik 14 000 amerikiečių iš 10 šalies valstijų. Remiantis apklausa, vyrai teikia pirmenybę mėsai ir patiekalams iš jos, o moterys daugiau maitinasi daržovėmis ir vaisiais.

Tačiau kai kurias daržoves ir produktus visgi labiau mėgsta vyrai, pavyzdžiui, Briuselio kopūstus, šparagus, žirnius ir žemės riešutus. Be abejonės, prie daržovių puikiai „dera“ įvairiausi pusfabrikačiai, kiaušiniai ar mėsainiai („hamburgeriai“). Moterys taip pat ne ką įmantriau maitinasi. Kiaušiniai ar iš jų paruoštas omletas, jogurtas bei mėsainiai – tai šiuolaikinės amerikietės racionas.

Ir visgi iš bendrųjų išvadų matyti, kad amerikiečių maitinimosi ypatumai nelabai keičiasi – jie vis dar „priklausomi“ nuo greitojo maisto.

Mėsainis su siurprizu
Netikėtas siurprizas nustebino Rutlendo miesto (Vermonto valstija, JAV) 24 metų studentą Migelį Hartlesą, kai šis užsisakė „Burger King“ restorane greitojo maisto. Patiektame mėsainyje restorano lankytojas rado prezervatyvą.

Vaikinas neįprastą ingredientą rado po salotos lapu. „Jau po trečio kąsnio pajutau, kad sumuštinio skonis kažkoks neįprastas. Atsikandęs dar kartą pajutau, kad tai guma. Pusė prezervatyvo buvo mano burnoje, kita pusė – vis dar sumuštinyje. Aš vos neapsivėmiau“, – pasakoja jaunuolis.

Jaunuoliui buvo atliktas medicininis patikrinimas, nes bijota, kad prezervatyvas galėjo būti panaudotas. Vaikinas reikalauja moralinės ir materialinės kompensacijos, nes, pasak jo, jis dar ilgai kamavosi nuo pykinimo, skrandžio skausmų, naktinių košmarų ir tiesiog emocinio sukrėtimo.

Kompanijos „Burger King“ atstovai visus kaltinimus, kaip ir tikėtasi, atmeta, studentą laikydami eiliniu maištautoju.

Parengė Jolanta Bagurskienė
Nuotrauka: www.abc.net.au
Meniu.lt informacija 

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną