„Amaretti“ – jauki kavinukė itališku pavadinimu (Vilnius)

„Amaretti“ – jauki kavinukė itališku pavadinimu (Vilnius)

Pačiame Vilniaus centre, Jogailos g. 13, veikia nedidelė, bet jauki kavinė intriguojančiu itališku pavadinimu „Amaretti“. Lankytojus kavinukės savininkė Danutė Kaveckienė vilioja įvairiais gardėsiais: pyragais, sausainiais, tikromis „naminėmis“ spurgomis.

Saulės spinduliuose besimaudanti kavinė jau sulaukia pastovių lankytojų. Besišypsodama p. Danutė pasakoja, jog daug keliavo po pasaulį, lankėsi Pietų Afrikos Respublikoje, JAV, daugelyje Europos šalių. „Noriu, kad žmonės kavinėje atsipalaiduotų, galėtų atsigerti kavos, pavalgyti bei dar rastų laiko pasivaikščioti. Juk pietų pertrauką galima išnaudoti geriau. Ispanija ir Italija mane sužavėjo betarpišku bendravimu bei rodomu dėmesiu kiekvienam lankytojui. Pietų Afrikos Respublikoje, kur aptarnavimo sferoje dirba juodaodžiai, svečias yra pats svarbiausias, su klientais elgiamasi labai pagarbiai. Reikia mokėti ne tik sutikti svečią, bet ir jį išlydėti. Lietuvoje sutikti mokama, tačiau į svečią jau nebekreipiamas dėmesys, kai jis sumoka sąskaitą. Šioje kavinukėje mes vadovaujamės kitais principais.“

Kavinukė „Amaretti“ – jauki, joje yra vos 25 vietos, skamba širdį glostančios dainos – ir jauniems, ir vyresniems. Čia galima paragauti puikiai žinomų lietuviškos virtuvės patiekalų. Valgiaraštis keičiamas kas dvi savaites, tačiau visada galima užsisakyti Kijevo kotletą, dviejų skirtingų rūšių sriubos, iš kurių viena – daržovių. Taip pat visada galima paragauti kibinų su sultiniu bei įvairių lietinių. Lankytojai labiausiai mėgsta su špinatais. Kavinėje veikia greitojo aptarnavimo linija, taip pat gaminamas maistas išsinešti, todėl skubantiems į „Amaretti“ irgi verta užsukti. Patiekalai gaminami iš natūralių, šviežių produktų, ypatingas dėmesys skiriamas maisto bei ruošiamų gėrimų kokybei: „Pas mus galite atsigerti skanios, geros kavos, nes jos tiekėjai prižiūri, kad gėrimas atitiktų standartus. Vasarą pasiūlysime gaivinančios šaltos kavos. Jos turėsime net penkių rūšių“, – pasakojo moteris. Kavinėje taip pat spaudžiamos įvairios šviežių vaisių sultys.

„Kiekviena kavinė turi užsiauginti klientą – mes kaip tik tai dabar ir darome“, – pasakoja p. Danutė. Moteris džiaugiasi, kad žmonės sugrįžta ir negaili gražių žodžių. Apsilankiusieji žino, kad „Amaretti“ visada bus pasiūlyta geros kavos.

Daugiau apie „Amaretti“>>

Elena Germanovič
Nuotraukos: kavinės
Meniu.lt informacija

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną