Alkoholiniai gėrimai – į tualetus

Alkoholiniai gėrimai – į tualetus

Ištaigingo penkių žvaigždučių viešbučio „Grand Hyatt“ Kaire (Egiptas) statusas gali būti pažemintas iki dviejų žvaigždučių, kadangi jo savininkas, priklausantis Saudo Arabijos karališkajai šeimai, pagal islamo reikalavimus uždraudė jame pardavinėti alkoholinius gėrimus.

Egipto valdžia davė šeichui Abdulazizui al Brahimui laiko iki liepos pradžios savo sprendimui pakeisti, praneša naujienų agentūra „France Presse“. Egipte visi daugiau kaip dvi žvaigždutes turintys viešbučiai privalo pardavinėti alkoholį klientams, jei šie to pageidauja. Gegužės pradžioje šeichas ne tik nusprendė „išvalyti“ puikioje vietoje esantį viešbutį, bet ir liepė maždaug 2,5 tūkstančio butelių alkoholinių gėrimų išpilti tualetuose.

Jis neatsižvelgė į viešbutį valdančios korporacijos „Hyatt International“, kurios būstinė yra Čikagoje, ir Egipto viešbučių savininkų nuomonę. „Dėl šio paliepimo, prieštaraujančio Egipto viešbučių verslo taisyklėms, į kanalizaciją sutekėjo 300 tūkstančių dolerių“, – pareiškė žurnalistams Egipto viešbučių savininkų draugijos vadovas Fathi Nuras.

Su šeichu susitikusiam F. Nurui padėtis yra aiški. „Liepos 2-ąją baigiasi duotas terminas. Jeigu draudimas nebus atšauktas, viešbučio rangas nusmuks iki dviejų žvaigždučių. Atitinkamai sumažės ir jo tarifai. Šeichas mums neprimes Saudo Arabijos įstatymų“, – pažymėjo jis.

Egipto turizmo sektoriuje dirba 12 procentų darbingo amžiaus šalies gyventojų, jis sukuria 11,6 procento bendrojo vidaus produkto. Egipto valdžia mano, kad islamizacija neturi atsiliepti populiariems viešbučiams.

„Laisvalaikio“ ir „Elta“ informacija
Nuotrauka: www.practicaldubai.com

Paskelbk savo straipsnį

Rašyti komentarą

Pasiūlyk restoraną